Metro Turizm Online Otobüs Bileti

Metro Turizm
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Metro Turizm Hakkında

Metro Turizm Hakkında

1992 yılında kurulan ve günümüzde ülkemizin en büyük karayolu taşımacılığı şirketlerinden biri olan Metro Turizm, 1200'den fazla modern otobüsüyle her gün 1500’den fazla sefer gerçekleştirerek, her yıl toplamda 23 milyonun üstünde yolcuya hizmet veriyor. Metro Holding'in bünyesinde yer alan Metro Turizm, gelişmiş organizasyon yapısıyla Türkiye çapında 79 şehirde 1000’den fazla şubesiyle büyük bir hizmet ağına sahip. Metro Turizm sadece yurt içinde değil yurt dışında da gelişmiş bir bilet satış ağıyla ulaştırma sektöründeki en güçlü şirketlerden biri.

300’den fazla şehir içi otobüs servis aracına da sahip olan Metro Turizm, yolcularının otogarlara güvenle ulaşması ve yolculuklarının sonunda evlerine rahatça dönebilmeleri için de etkin olarak çalışıyor. Hem taşıdığı yolcu sayısını hem de otobüs sayısını her yıl arttıran Metro Turizm, bayramlarda ve özel günlerde düzenlediği ek seferlerle de yolcularının istedikleri yere en güvenli şekilde ulaşması için çalışmaya devam ediyor. Sektörün öncü şirketlerinden biri olarak her yıl pek çok kalite ödülü alan Metro Turizm, kaliteli hizmet anlayışıyla çalışıyor ve Türkiye’nin en sevilen şirketlerinden biri.

Metro Turizm Otobüslerinin Yolculara Sunduğu İmkanlar

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Metro Turizm otobüs seferlerini bulabilir miyim?
expand_more
Enuygun'da aradığınız Metro Turizm otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Metro Turizm seferlerini bir arada görebilirsiniz.
Metro Turizm hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
Metro Turizm; İstanbul, İzmir, Adana, Samsun, Antalya, Bursa gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
Metro Turizm ile yolculuk yapan yolcular ne kadar memnun?
expand_more
Enuygun üzerinden Metro Turizm seferine bilet alan yolcuların firma ile ilgili yaptığı 5 yorum bulunuyor ve firmanın aldığı ortalama puan: 4.8
Metro Turizm biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?
expand_more
Metro Turizm otobüs biletinizi online iptal etme imkanı bulunmuyor. Biletinizi iptal etmek için firmanın çağrı merkezini aramanız gerekiyor.
Metro Turizm otobüslerinde WiFi var mı?
expand_more
Evet, Metro Turizm otobüslerinde yolcularına WiFi hizmeti sunuyor.
Metro Turizm otobüslerinde priz var mı?
expand_more
Evet, Metro Turizm otobüslerinde priz bulunuyor.
Metro Turizm biletimin çıktısını almama gerek var mı?
expand_more
Hayır, Metro Turizm otobüs biletinizin çıktısı olmadan otobüse binebilirsiniz. Enuygun üzerinden otobüs bileti aldıktan sonra size PNR numarası içeren bir SMS ve e-posta iletiliyor. Gönderilen bileti çıktı almanıza gerek olmadan PNR kodunuzu ve kimliğinizi göstererek otobüse binebilirsiniz.
Metro Turizm ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Metro Turizm her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Metro Turizm otobüslerinde tuvalet var mı?
expand_more
Hayır, Metro Turizm otobüslerinde tuvalet bulunmuyor.
Metro Turizm otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Metro Turizm otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Metro Turizm Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 1992
Otobüs Sayısı: 1645
Durak Sayısı: 820
Genel Merkez: İstanbul
Kurucu: Galip Öztürk
Firma Puanı: 4.8 / 5
expand_less