Metro Turizm Online Otobüs Bileti

Metro Turizm
Bugün
Yarın

Metro Turizm Hakkında

Metro Turizm Hakkında

1992 yılında kurulan ve günümüzde ülkemizin en büyük karayolu taşımacılığı şirketlerinden biri olan Metro Turizm, 1200'den fazla modern otobüsüyle her gün 1500’den fazla sefer gerçekleştirerek, her yıl toplamda 23 milyonun üstünde yolcuya hizmet veriyor. Metro Holding'in bünyesinde yer alan Metro Turizm, gelişmiş organizasyon yapısıyla Türkiye çapında 79 şehirde 1000’den fazla şubesiyle büyük bir hizmet ağına sahip. Metro Turizm sadece yurt içinde değil yurt dışında da gelişmiş bir bilet satış ağıyla ulaştırma sektöründeki en güçlü şirketlerden biri.

300’den fazla şehir içi otobüs servis aracına da sahip olan Metro Turizm, yolcularının otogarlara güvenle ulaşması ve yolculuklarının sonunda evlerine rahatça dönebilmeleri için de etkin olarak çalışıyor. Hem taşıdığı yolcu sayısını hem de otobüs sayısını her yıl arttıran Metro Turizm, bayramlarda ve özel günlerde düzenlediği ek seferlerle de yolcularının istedikleri yere en güvenli şekilde ulaşması için çalışmaya devam ediyor. Sektörün öncü şirketlerinden biri olarak her yıl pek çok kalite ödülü alan Metro Turizm, kaliteli hizmet anlayışıyla çalışıyor ve Türkiye’nin en sevilen şirketlerinden biri.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Metro Turizm otobüs seferlerini bulabilir miyim?

expand_more
Enuygun’da aradığınız Metro Turizm otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Metro Turizm seferlerini bir arada görebilirsiniz.

Metro Turizm hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?

expand_more
Metro Turizm; İstanbul, Ankara, İzmir, Samsun, Bursa gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.

Metro Turizm ile yolculuk yapan yolcular ne kadar memnun?

expand_more
Enuygun üzerinden Metro Turizm seferine bilet alan yolcuların firma ile ilgili yaptığı 4 yorum bulunuyor ve firmanın aldığı ortalama puan: 5

Metro Turizm biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?

expand_more
Metro Turizm otobüs biletinizi online iptal etme imkanı bulunmuyor. Biletinizi iptal etmek için firmanın çağrı merkezini aramanız gerekiyor.
Metro Turizm Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 1992
Otobüs Sayısı: 1645
Durak Sayısı: 820
Genel Merkez: İstanbul
Kurucu: Galip Öztürk
Firma Puanı: 5 / 5
thumb_up Oy ver
expand_less