Metro Turizm Online Otobüs Bileti

Metro Turizm
Bugün
Yarın

Metro Turizm Hakkında

Metro Turizm Hakkında

1992 yılında kurulan ve günümüzde ülkemizin en büyük karayolu taşımacılığı şirketlerinden biri olan Metro Turizm, 1200'den fazla modern otobüsüyle her gün 1500’den fazla sefer gerçekleştirerek, her yıl toplamda 23 milyonun üstünde yolcuya hizmet veriyor. Metro Holding'in bünyesinde yer alan Metro Turizm, gelişmiş organizasyon yapısıyla Türkiye çapında 79 şehirde 1000’den fazla şubesiyle büyük bir hizmet ağına sahip. Metro Turizm sadece yurt içinde değil yurt dışında da gelişmiş bir bilet satış ağıyla ulaştırma sektöründeki en güçlü şirketlerden biri.

300’den fazla şehir içi otobüs servis aracına da sahip olan Metro Turizm, yolcularının otogarlara güvenle ulaşması ve yolculuklarının sonunda evlerine rahatça dönebilmeleri için de etkin olarak çalışıyor. Hem taşıdığı yolcu sayısını hem de otobüs sayısını her yıl arttıran Metro Turizm, bayramlarda ve özel günlerde düzenlediği ek seferlerle de yolcularının istedikleri yere en güvenli şekilde ulaşması için çalışmaya devam ediyor. Sektörün öncü şirketlerinden biri olarak her yıl pek çok kalite ödülü alan Metro Turizm, kaliteli hizmet anlayışıyla çalışıyor ve Türkiye’nin en sevilen şirketlerinden biri.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun’da Metro Turizm biletleri bulabilir miyim?

expand_more
Türkiye’nin seyahat sitesi Enuygun’da Metro Turizm dahil olmak üzere yüzlerce firmanın biletlerini bulabilirsiniz.

Enuygun, en ucuz Metro Turizm otobüs biletlerini nasıl sunuyor?

expand_more
Enuygun, aradığınız destinasyona göre Metro Turizm dahil olmak üzere yüzlerce firmanın tüm seferlerini karşılaştırır ve sefer saatlerine göre listeler. Listelenen seferleri, firmaya göre filtreleyerek Metro Turizm’in seferlerine kolayca ulaşabilir, size en uygun seferi satın alabilirsiniz.
Metro Turizm Şirket Künyesi
  • date_rangeKuruluş Tarihi: 1992
  • directions_busOtobüs Sayısı: 1645
  • add_locationDurak Sayısı: 820
  • homeGenel Merkez: İstanbul
  • account_circleKurucu: Galip Öztürk
  • thumb_upFirma Puanı: 5 / 5
thumb_up Oy ver
expand_less