Denizli - Adana Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
Yaklaşık Seyahat Mesafesi
757 km
Yaklaşık Sefer Süresi
13 sa 5 dk
En Son Satış
44 dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
180 TL
Günlük Sefer Sayısı
24 Sefer noktası
Popüler Otobüs Firmaları
Isparta Petrol Turizm, Güney Akdeniz

Dönüş için otobüs bileti
aldınız mı?

Denizli Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Şehir merkezinde güzel bir noktada bulunan Denizli Terminali’ne ulaşım için pek çok alternatif ulaşım aracı bulabilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

530, 191, 260, 240, 360, 420, 150 ve 170 numaralı belediye otobüsleri şehir merkezinde Halk Caddesi, İstasyon ve otobüs terminali gibi pek çok noktadan geçiyor. 35 numaralı belediye otobüsüyle de Pamukkale merkezinden Denizli Terminali’ne ulaşım olanağı bulunuyor.

Yolcu Servisleri

Terminalde hizmet veren pek çok firma, yolcuları için şehir içi ücretsiz yolcu servisi sağlıyor. Yolcu servisleri merkez mahallelerde bulunan bilet satış ofisleri önünden otobüs saatlerinden önce hareket ediyor. Bazı otobüs firmaları, Pamukkale gibi tatil beldelerinden de terminale yolcu servisi hizmeti sunuyor.

Minibüsler

Gazi Bulvarı, Çınar, Bayramyeri, Ulu Camii gibi merkezi noktalarda durakları bulunan minibüslerle hem şehir merkezinden hem de ilçe ve köylerden terminale kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Taksi

Denizli merkezinden ve Pamukkale’den terminale ulaşım sağlayan taksiler, şehir merkezinde ve oteller önünde 7 gün 24 saat hizmet veriyor.

Otogardan Adana Şehir Merkezine Ulaşım

Onlarca otobüs firmasının hizmet verdiği Adana Terminali’nde 8 km uzaklıktaki şehir merkezine ve ilçelere gidebilmeniz için birçok alternatif ulaşım aracı bulabilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Terminalden şehir merkezine ulaşmak için 174, 198, 250 ve 252 numaralı otobüs hatlarını kullanabilirsiniz. Otobüs durağı, terminal çıkış kapısının hemen önünde bulunuyor.

Yolcu Servisleri

Yolculuk yaptığınız firmanın ücretsiz servisi ile hem şehir merkezine hem de Ceyhan, Çukurova, Karataş, Yüreğir ve Seyhan gibi merkezi ilçelerine ulaşabilirsiniz. Servisler genellikle otobüsünüz terminale ulaştıktan 15 dakika sonra hareket ediyorlar.

Minibüsler

Terminalin çıkış kapısı önündeki minibüs duraklarında her yarım saatte bir şehir merkezine ve ilçelere minibüs servisleri sağlanıyor. Saat 06:00'dan gece 24:00'a kadar minibüs hizmetinden faydalanabilirsiniz

Taksi

Hem terminal içinde hem de terminal çevresinde 24 saat hizmet veren pek çok taksi durağı var. Taksilerle hızlı bir şekilde şehir merkezine ulaşmanız mümkün.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Denizli - Adana Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs FirmasıDenizli Adana Bilet FiyatlarıGünlük Otobüs Seferi SayısıOrtalama Sefer Süresi
Isparta Petrol Turizm 190 TL3 13 sa 5 dk
Güney Akdeniz 350 TL3 13 sa 5 dk
Has Turizm A.Ş. 220 TL2 13 sa 5 dk
Ben Turizm 250 TL2 13 sa 5 dk
Özkaymak 280 TL1 13 sa 5 dk
Mardin Seyahat 180 TL1 13 sa 5 dk
Seç Turizm 250 TL1 13 sa 5 dk
Öz Gülaras Turizm 210 TL1 13 sa 5 dk
Adıyaman Anka Turizm 210 TL1 13 sa 5 dk
Özlem Diyarbakır 250 TL1 13 sa 5 dk
Seyahat Yazılarında Adana
arrow_back
arrow_forward
Tüm Yazılar

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Denizli - Adana otobüs bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?
expand_more
Enuygun, Denizli - Adana otobüs seferleri için arama yaptığınızda bu rotada sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip direkt olarak karşılaştırıyor. Böylece aradığınız tarih için farklı firmaların Denizli - Adana seferlerini bir arada görebilir ve en uygun otobüs biletini satın alabilirsiniz.
Denizli - Adana arası seyahat mesafesi kaç kilometre ve yolculuk kaç saat sürer?
expand_more
Denizli - Adana arası toplam 757 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 13 saat sürüyor.
Denizli - Adana arası hangi otobüs firmalarının seferleri bulunuyor?
expand_more
Isparta Petrol Turizm, Güney Akdeniz, Has Turizm A.Ş., Ben Turizm, Özkaymak, Mardin Seyahat, Seç Turizm, Öz Gülaras Turizm, Adıyaman Anka Turizm, Özlem Diyarbakır Denizli - Adana arası seferler düzenliyor.
expand_less