Kaş Otogarı Otobüs Bileti Ara

OtogarAdresTelefon
business
Kaş Otogarı
place
Andifli Mahallesi, 07580 Kaş/Antalya
local_phone
+902428363677

Kaş

Kaş Terminali Hakkında

İlçe merkezinde bulunan ve özellikle yaz aylarında her gün yüzlerce yolcuya hizmet veren Kaş Terminali’nde Türkiye’nin hemen her şehrine ve Kalkan, Kekova, Ölüdeniz ve Fethiye gibi çevre turistik beldelere otobüs ve minibüs bulabilirsiniz. Terminal içerisinde çoğu yerel olmak üzere pek çok otobüs firmasının ofisi bulunuyor ve yolcuların ilçe merkezine ulaşımı için ücretsiz yolcu servisleri ve minibüsler hizmet veriyor.

Küçük olmasına rağmen yolculara kafe, market, tuvaletler ve mescitler sunulan terminalde çevre belde ve otellere gidebileceğiniz 24 saat açık bir taksi durağı da bulabilirsiniz.

Şehir Merkezinden Kaş Otogarı'na Ulaşım

Kaş ilçe merkezine oldukça yakın bir konumda bulunan terminale yürüyerek, yolcu servisleriyle, minibüslerle ve taksilerle kolayca gidebilirsiniz.

Ücretsiz Yolcu Servisleri

Otobüs terminaline ulaşım için sıklıkla kullanılan yolcu servislerini seyahat edeceğiniz firmanın Kaş merkezindeki ofisi önünde bulabilirsiniz. Otobüsünüzün kalkış saatinden yarım saat önce hareket edecek olan yolcu servisiyle kısa sürede terminalde olabilirsiniz.

Minibüsler

Uğur Mumcu Caddesi, Eski Antalya Caddesi ve Hükümet Caddesi üzerinde durakları bulunan ve her yarım saatte bir terminale giden minibüslerle 5 dakikada terminalde olabilirsiniz. Terminal içerisinde hizmet veren minibüslerle de Kaş çevresindeki tatil beldelerine kolayca gidebilirsiniz.

Taksi

Hem Kaş merkezinde hem de otellerin önünde 7 gün 24 saat hizmet veren pek çok taksi durağı bulunuyor. Bavullarınız varsa veya acele olarak terminale ulaşmak istiyorsanız taksi hizmetinden de faydalanabilirsiniz.

expand_less