Manavgat Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Manavgat Otogarı
place
Sorgun Mah. Otogar, 07600 Manavgat/Antalya
local_phone
+902427464311

Manavgat

Manavgat Terminali Hakkında

Antalya şehrine bağlı turistik Manavgat ilçesinin merkezinde Sorgun Bulvarı üzerinde bulunan otobüs terminali, ilkbahar ve yaz aylarında her gün yüzlerce yerli ve yabancı turiste hizmet veriyor. Terminalden Side'ye, Antalya'ya, Alanya'ya ve Belek’e her 30 dakikada bir minibüs seferleri düzenleniyor. Ulusal firmaların da bilet satış ofislerinin bulunduğu terminalde Türkiye'nin pek çok şehrine direkt otobüs seferi bulabilirsiniz.

İlçe merkezinde olduğu için çevresinde oteller, marketler ve 24 saat açık taksi durakları bulabileceğiniz terminalde Manavgat'ta yetiştirilen sebze ve meyveleri de yerel satıcılardan satın alabilirsiniz. Nova Mall Alışveriş Merkezi’ne de sadece 5 dakika yürüyüş mesafesinde bulunan Manavgat Terminali’ne (0242) 746 43 11 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Şehir Merkezinden Manavgat Otogarı'na Ulaşım

Sorgun Bulvarı üzerinde yerli ve yabancı turistlere hizmet veren Manavgat Terminali’ne gitmek isteyen yolculara hem ilçenin her yerinden hem de Side ve Alanya’dan ulaşım araçları sunuluyor.

Özel Halk Otobüsleri

Remzi Güven Caddesi, Şelale Bulvarı ve Hastane Caddesi gibi pek çok noktada bulunan duraklarından her 30 dakikada bir otobüs terminaline giden özel halk otobüsleri bulabilirsiniz. Halk otobüsleri, Antalya Terminali ve Manavgat Terminali arasında da 06:00 ve 21:30 saatleri arasında 20 dakikada bir ulaşım hizmeti sunuyor.

Minibüsler

Manavgat’ta hem ilçe içi hem de ilçeler arası minibüsler hizmet veriyor. İlçenin pek çok mahallesinde durağı bulunan minibüslerin yanı sıra Side, Kumköy, Alanya ve Manavgat Şelalesi’nden de her 15 dakikada bir terminale minibüs seferi bulabilirsiniz.

Taksi

Manavgat turistik bir ilçe olduğu için hem ilçe merkezinde hem de oteller önünde 24 saat hizmet veren pek çok taksi durağı var. (0242) 746 50 78 numaralı telefonla ulaşabileceğiniz Hızır Taksi, Yunus Emre Caddesi’nde durağı bulunan (0242) 746 27 27 numaralı Gül Taksi ve Kordon Caddesi’nde hizmet veren Kordon Taksi ile 5 dakikada Manavgat Terminali’nde olabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less