Bursa - Denizli Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
Yaklaşık Seyahat Mesafesi
447 km
Yaklaşık Sefer Süresi
7 sa 49 dk
En Son Satış
46 dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
145 TL
Günlük Sefer Sayısı
24 Sefer noktası
Popüler Otobüs Firmaları
Pamukkale Turizm, Ayar Aydın Seyahat

Dönüş için otobüs bileti
aldınız mı?

Bursa Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Bursa otogar, şehir merkezinden yaklaşık 8 kilometre uzakta konumlanıyor ve otogara ulaşmak yaklaşık 15 dakika sürüyor. Bursa’nın şehir merkezinden ve her ilçesinden kolaylıkla otogara ulaşabilirsiniz. 

Otobüs

Bursa’da birçok merkez ilçeden ve şehir merkezinden otogar yönüne giden otobüs seferleri bulmak mümkün. 401, F-1, 38, 91/G, 92, 93E, 97/G, 18B, 43H numaralı otobüsleri kullanarak otogara gidebilirsiniz. Otobüslerin bazıları gece saatlerinde yolculuk yapacak olan misafirlerin otogara ulaşımını kolaylaştırıyor. 

Taksi

Bursa otogarı, şehir merkezine yakın olduğu için taksiyle ulaşım da konforlu ve ekonomik bir seçenek olarak tercih ediliyor. 

Servis

Bursa’da hizmet veren otobüs firmalarının şehir merkezinde ve farklı ilçelerde bilet satış bürolarından kalkan servislerle de otogara ulaşım sağlayabilirsiniz.

 

Otogardan Denizli Şehir Merkezine Ulaşım

Şehir merkezine kısa bir yürüyüş mesafesinde bulunan Denizli Terminali’nden belediye otobüsleri, yolcu servisleri, minibüsler ve taksiler ile kolayca istediğiniz yere gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

İzmir Bulvarı üzerindeki otobüs durağında her yarım saatte bir bulabileceğiniz 20, 23, 28, ve 35 numaralı otobüs hatları ile şehirde pek çok mahalleye ulaşmanız mümkün.

Minibüsler

Terminal minibüsleri her 15 dakikada bir hareket ediyor ve şehir merkezinin yanı sıra ilçelere ve köylere de gidebilmenizi sağlıyor.

Taksi

Terminalden şehir merkezine ulaşmak için kolayca taksi bulabilirsiniz. Hem terminal içinde hem de çevresinde 7 gün 24 saat hizmet veren taksi durakları var.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Bursa - Denizli Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs FirmasıBursa Denizli Bilet FiyatlarıGünlük Otobüs Seferi SayısıOrtalama Sefer Süresi
Pamukkale Turizm 200 TL13 7 sa 49 dk
Ayar Aydın Seyahat 145 TL3 7 sa 49 dk
Nilüfer Turizm 200 TL2 7 sa 49 dk
Metro Turizm 180 TL2 7 sa 49 dk
Efetur 185 TL1 7 sa 49 dk
Kale Seyahat 159 TL1 7 sa 49 dk
Balıkesir Uludağ 169 TL1 7 sa 49 dk
Alaşehir Sarıkız Turizm 160 TL1 7 sa 49 dk
Seyahat Yazılarında Denizli
arrow_back
arrow_forward
Tüm Yazılar

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Bursa - Denizli otobüs bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?
expand_more
Enuygun, Bursa - Denizli otobüs seferleri için arama yaptığınızda bu rotada sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip direkt olarak karşılaştırıyor. Böylece aradığınız tarih için farklı firmaların Bursa - Denizli seferlerini bir arada görebilir ve en uygun otobüs biletini satın alabilirsiniz.
Bursa - Denizli arası seyahat mesafesi kaç kilometre ve yolculuk kaç saat sürer?
expand_more
Bursa - Denizli arası toplam 447 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 8 saat sürüyor.
Bursa - Denizli arası hangi otobüs firmalarının seferleri bulunuyor?
expand_more
Pamukkale Turizm, Ayar Aydın Seyahat, Nilüfer Turizm, Metro Turizm, Efetur, Kale Seyahat, Balıkesir Uludağ, Alaşehir Sarıkız Turizm Bursa - Denizli arası seferler düzenliyor.
expand_less