Kemer Otogarı Otobüs Bileti Ara

OtogarAdresTelefon
business
Kemer Otogarı
place
Arslanbucak Mahallesi, 07980 Kemer/Antalya
local_phone
+902423311250

Kemer

Kemer Terminali Hakkında

Antalya şehrine bağlı sevilen bir turistik ilçe olan Kemer’in ilçe merkezinde küçük bir terminali var. Kemer Terminali’nde ulaşımı çoğunlukla minibüsler sağlıyor ve her saat kalkan minibüslerle Antalya, Kiriş, Çamyuva, Adrasan ve Olimpos gibi pek çok şehre ve tatil beldesine ulaşabilirsiniz. Yaz aylarında minibüslerin sefer sayıları da arttırılıyor.

İçerisinde büyük otobüs firmalarının ofislerinin bulunduğu terminalde İstanbul, Ankara ve gibi büyük şehirlere de otobüs seferleri düzenleniyor. Her yıl binlerce turisti ağırlayan terminalde otellere ulaşım sağlayan ve 24 saat hizmet veren taksi durakları ve ilçe içi minibüsleri de bulabilirsiniz.

Şehir Merkezinden Kemer Otogarı'na Ulaşım

Antalya’nın turistik bir ilçesi olan Kemer’in otobüs terminali, ilçe merkezinde bulunuyor ve özellikle yaz aylarında her gün yüzlerce yerli ve yabancı turiste ulaşım hizmeti sunuyor. Kısa bir yürüyüşle de Kemer’in her yerinden kolayca ulaşabileceğiniz otobüs terminaline isterseniz minibüsler ve taksilerle de gidebilirsiniz.

Minibüsler

Akdeniz Caddesi, Atatürk Bulvarı ve Deniz Caddesi gibi yoğun caddelerde durakları bulunan minibüslerle sabahın erken saatlerinden gece saat 23:00’a kadar terminale ulaşabilirsiniz. Kemer Terminali içerisinde ilçeler arası minibüsler de yolculara hizmet veriyor. Bu minibüslerin yaz aylarında sayıları arttırılıyor ve minibüsler her saat başta Antalya, Göynük, Çamyuva, Tekirova ve Beldibi olmak üzere çevre il ve ilçelere yolcuların ulaşımını sağlıyor.

Araba Kiralama

Kemer, hareketli bir turistik ilçe olduğu için ilçe merkezinde pek çok noktada araba kiralama ofisi göreceksiniz. Araba kiraladığınızda hem istediğiniz saatte terminale gidebilir hem de bölgenin doğal güzelliklerini keyifle gezebilirsiniz.

Taksi

7 gün 24 saat boyunca (0242) 814 15 20 numaralı telefondan ulaşabileceğiniz Öz Kemer Taksi, Atatürk Caddesi’nde hizmet veren (0242) 824 80 60 numaralı Beldibi Taksi ve (0242) 815 18 35 numarasından ulaşabileceğiniz Göynük Taksi ile ilçe merkezinde bulunan terminale gidilebiliyor. Kemer içinde ve hemen her otelin önünde de 24 saat hizmet veren onlarca taksi durağı bulunuyor.

expand_less