Serik Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Serik Otogarı
place
Orta Mahallesi, 07520 Serik, Antalya
local_phone
+902427221991

Serik

2002 yılında yenilenerek modern tasarımıyla hizmete başlayan Serik Otogarı hem Antalya hem de Alanya, Side, Manavgat ve Belek gibi turistik merkezlere her yarım saatte bir minibüs hizmeti sağlıyor. AC03 belediye otobüs hattı da Antalya-Serik arasında her saat hizmet veriyor. İçerisinde Güney Akdeniz Seyahat, Nilüfer Turizm, Isparta Petrol Turizm ve Uludağ Turizm gibi 20’den fazla ulusal firmanın ve çevre tatil beldelerine yolcuların ulaşımını sağlayan yerel minibüs firmalarının bilet satış ofislerinin bulunduğu otogarda her saat bütün şehirlere direk otobüs bulma şansınız var.

İlçe merkezine 3 km uzaklıkta Belek Caddesi üzerinde hizmet veren Serik Otogarı içerisinde bulunan market ve büfeden yolculuk için alışveriş yapabilir, açık ve kapalı bekleme alanlarını kullanabilir, yolculara sunulan mescitlerden ve tuvaletlerden faydalanabilirsiniz. Otogar müdürlüğüne 24 saat 0242 722 19 91 numaralı telefonla ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Şehir Merkezinden Serik Otogarı'na Ulaşım

Antalya şehrine bağlı, tarıma dayalı bir ekonomiye sahip Serik ilçesinin otobüs terminali, ilçe merkezine uzak olmasına rağmen 30 dakikada bir hizmet veren minibüsler, belediye otobüsleri ve 24 saat bulabileceğiniz taksilerle ulaşım oldukça kolay.

Minibüsler

Meslek yüksek okulu, devlet hastanesi ve belediye gibi yoğun yerlerden, bütün mahallerden ve semtlerden terminale ulaşım sağlayan minibüsler; Antalya, Alanya, Aspendos Antik Kenti, Belek golf merkezleri ve Kundu otelleri gibi pek çok yerden de düzenli olarak yolcuların otobüs terminaline ulaşımını sağlıyor.

Belediye Otobüsleri

Yolcuların otobüs terminaline gitmek için en çok kullandığı belediye otobüsleri de kolay bulundukları için tercih edilebilir. Serik’in her büyük caddesinde birkaç durağı olan belediye otobüslerinin birçok mahallede de durağı var.

Taksi

Serik Bulvarı üzerinde her saat bulabileceğiniz Serik Taksi’ye (0242) 722 39 32 numaralı telefondan, Akçaalan Mahallesi’nde durağı bulunan Çınaraltı Taksi’ye (0536) 423 71 66 numarasından ve Serik Belediyesi önünde hizmet veren Özgenç Taksi’ye ise (0530) 947 91 56 numaralı telefonla ulaşabilirsiniz. Belek, Side ve Kundu’daki 5 yıldızlı oteller önünde de 24 saat açık taksi durakları var, sabit fiyatlarla bu taksilerle de Serik Terminali’ne gidebilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less