Sarayköy Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Sarayköy Otogarı
place
Turan, Denizli Aydın Yolu, 20300 Sarayköy/Denizli

Sarayköy

2015 yılında yenilenerek yolcuların kullanımına açılan Sarayköy Otogarı hem modern ve konforlu hem de yolculara pek çok olanak sağlıyor. Her yarım saatte bir Denizli ve Pamukkale’nin dünyaca ünlü turistik merkezlerine minibüs bulabileceğiniz otobüs terminalinde Ulusoy, Metro Turizm, Nilüfer Turizm ve Kamil Koç gibi ulusal firmalarla da Türkiye’nin dört bir yanına her saat yolculuk yapabilirsiniz.

Açık ve kapalı bekleme alanları, ATM, restoran, market, büfe, el yapımı ürünler bulabileceğiniz hediyelik eşyalar dükkanları ve ilçede yetiştirilen ürünler alabileceğiniz tezgahların da bulunduğu Sarayköy Otogarı’nda temiz tuvaletleri ve geniş mescitleri de kullanabilirsiniz. 

Şehir Merkezinden Sarayköy Otogarı'na Ulaşım

Denizli’nin kaplıcalarıyla ünlü bir ilçesi olan Sarayköy’ün otobüs terminali, son derece modern ve yeni bir terminal. Terminalden hem ilçe merkezine hem de Pamukkale, Sarayköy Kaplıcaları ve Tekkeköy Kaplıcası gibi pek çok turistik yere kolayca gidebilirsiniz.

Yolcu Servisleri

Terminale gitmek için en kolay ve kullanışlı ulaşım araçları otobüs firmalarını yolcularına sunduğu ücretsiz yolcu servisleri. Firmaların ilçenin birçok yerinde bilet satış ofisleri bulunuyor, servisler de bu ofisler önünden 30 dakikada bir kalkıyor.

Dolmuşlar

Dolmuşlarla ilçenin her mahallesine, ayrıca Sarayköy’ün kaplıcalarına, Pamukkale travertenlerine, Denizli’ye, Aydın’a ve Muğla’ya terminalden gitme şansınız var. Yaz aylarında her 15 dakikada bir yolculara hizmet veren dolmuşlar, ilçenin ana caddelerine de uğruyor.

Belediye Otobüsleri

Buldan Caddesi, Cumhuriyet Caddesi, Jeotermal Lojmanları ve Hükümet Caddesi gibi pek çok yoğun noktada terminale gitmek için otobüs bulabilirsiniz.

Taksi

(0258) 415 57 27 numaralı telefondan 24 saat taksi çağırabileceğiniz Garaj Taksi’nin yanı sıra ilçenin merkezi caddelerinde ve termal oteller önünde de 7/24 açık taksi durakları bulabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less