Söğüt Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Söğüt Otogarı
place
Türkmenbaşı, 11600 Söğüt/Bilecik
local_phone
+902283612199

Şehir Merkezinden Söğüt Otogarı'na Ulaşım

Söğüt Belediyesi’nin hemen yanında Bekir Caddesi üzerinde bulunan Söğüt Otogarı’na, küçük Söğüt ilçesinin hemen her mahallesi ve caddesinden yürüyerek kolayca ulaşmak mümkün. Yürümek istemiyorsanız veya bavullarınız çoksa yolcular için ilçe içi belediye otobüsleri ve taksiler; Bilecik merkezi, bütün ilçeleri ve köylerine ulaşmak isteyen yolcular için ise kooperatif minibüsleri hizmet veriyor.

Belediye Otobüsleri

Söğüt Meslek Yüksekokulu, Söğüt Ertuğrul Gazi Müzesi, Ertuğrul Gazi Şenlik Alanı ve Ertuğrul Gazi Türbesi gibi hareketli ve tarihi noktaların yanı sıra ilçenin beş mahallesinden de belediye otobüslerini kullanarak 10 dakikalık kısa bir yolculukla otogara kolaylıkla gidebilirsiniz.

Kooperatif Minibüsleri

Bu minibüsler çoğunlukla Bilecik merkezinden, 6 ilçesinden ve köylerinden Söğüt Otogarı’na gitmek isteyen yolculara hizmet veriyor. Bilecik merkezinden saat 08.30 ile 20.15 arası, Eskişehir'den 07:00 ile 19:30 arası ve Bozüyük'ten 09:00 ile 18:00 arası her saat minibüslerle otogara ulaşmak mümkün.

Taksi

Söğüt ilçesinde merkezi noktalarında 24 saat hizmet veren taksi durakları var. Eskişehir Caddesi üzerinde durağını görebileceğiniz Söğüt Taksi’ye 0533 474 84 90, Sakarya Caddesi üzerinde hizmet veren Ertuğrul Gazi Taksi’ye ise 0544 694 35 21 numaralı telefonla ulaşarak bulunduğun noktaya taksi çağırabilir ve uygun fiyatlarla kısa sürede otogara gidebilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

En Çok Seyahat Edilen Şehirler

Söğüt Ortalama Sıcaklık
 • Cumartesi
  18 /Hava Durumu
 • Pazar
  18 /Hava Durumu
 • Pazartesi
  18 /Hava Durumu
 • Salı
  17 /Hava Durumu
 • Çarşamba
  16 /Hava Durumu
map placeholder
expand_less