Serinhisar Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Serinhisar Otogarı
place
Aşağı Mah. Kanarya Sk., 20430 Serinhisar/Denizli

Şehir Merkezinden Serinhisar Otogarı'na Ulaşım

Denizli’nin küçük ve şirin bir ilçesi olan Serinhisar'ın merkezinde güzel bir konumda bulunan Serinhisar Otogarı, Denizli-Muğla yolu kenarında hem Muğla hem de Antalya için bir kavşak noktası görevi görüyor. Otogara ilçe merkezinin yanı sıra Denizli'nin 18 ilçesinden ve köylerinden de çeşitli ulaşım araçlarıyla kolayca ulaşmak mümkün. Belediye otobüsleri, ilçeler arası kooperatif minibüsler ve taksi gibi ulaşım araçlarının yanı sıra otogara ilçenin her yerinden 15-20 dakikalık kısa yürüyüşlerle ulaşma şansınız var.

Belediye Otobüsleri

Serinhisar Belediyesi, İstiklal Caddesi ve İnönü Bulvarı gibi pek çok merkezi noktada, ana caddelerde ve ilçenin 11 mahallesinde durakları bulunan, her 15 dakikada bir bulabileceğiniz belediye otobüsleri ile belirli saatlere kadar otogara kolaylıkla girebilirsiniz.

Minibüsler

Otobüsler gibi geniş bir ilçe içi güzergâh seçeneği sunan minibüslerin duraklarını da Serinhisar’ın her cadde ve 11 mahallesinde bulabilirsiniz. İlçe ve köylere ulaşım hizmeti veren kooperatif minibüsleri ise Denizli'nin Pamukkale ve Sarayköy gibi turistik ilçesinin yanı sıra 18 ilçesinden ve onlarca köyünden de her saat başı Serinhisar Otogarı’na yolcuların ulaşmanı sağlıyor.

Taksi

Küçük bir ilçe olan Serinhisar’da çok az taksi durağı bulunuyor. Toplu taşıma araçlarının çalışma saatleri dışında, aceleniz veya bavulunuz varsa taksilerden de faydalanabilirsiniz. Serinhisar Devlet Hastanesi önünde 24 saat bulabilir ve 5 dakikalık kısa bir yolculukla otogara ulaşabilirsiniz.

Serinhisar Ortalama Sıcaklık
 • Pazar
  27 /Hava Durumu
 • Pazartesi
  28 /Hava Durumu
 • Salı
  29 /Hava Durumu
 • Çarşamba
  31 /Hava Durumu
 • Perşembe
  30 /Hava Durumu
expand_less