Balıkesir Uludağ Online Otobüs Bileti

Balıkesir Uludağ
Bugün
Yarın

Balıkesir Uludağ Hakkında

Sefer ağını sürekli eklenen yeni rotalarla geliştiren Balıkesir Uludağ Turizm ile İstanbul, Bursa, Akçay, Balıkesir, Akhisar, Ayvalık, Manisa, Aydın, Marmaris, Muğla ve Bodrum gibi pek çok noktaya seyahat edebilirsiniz. Fehmi Şengörenoğlu tarafından kurulan firma, 1972 yılından beri faaliyette. Araç filosunu yıllar içinde geliştiren Uludağ Turizm, özellikle 2006’da filosuna dahil ettiği Mercedes Travego otobüslerle hızla büyüdü. Günümüzde de firma, 100’ü kendisine ait araçlardan meydana gelmek üzere, toplamda 140 otobüsle şehirler arasında yolcu taşıma hizmetini sürdürüyor.  

Uzun yıllara dayanan geçmişinden aldığı güçle yatırımlarına devam eden Balıkesir Uludağ Turizm, müşteri odaklı yaklaşımından hiçbir zaman taviz vermiyor. Firmanın sayısı 400’ü aşan çalışanları ise yolcuların memnuniyetini artırmak adına daima daha iyisini sunmaya özen gösteriyor. Isparta, Gebze, İzmir, Antalya, İstanbul ve Denizli gibi şehirlerin merkezleri ile otobüs terminali arasında Balıkesir Uludağ Turizm’in ücretsiz servis hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Bazı noktalarda ise sadece belediye otobüsü ve dolmuşlarla ulaşım olanağı bulunuyor. Türkiye’nin en gelişmiş sefer ağlarından birine sahip firmayla ayrıca Gönen, Isparta, İnegöl, Kırklareli, Küçükkuyu, Havran ve Gebze’ye de seyahat edilebilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Balıkesir Uludağ otobüs seferlerini bulabilir miyim?

expand_more
Enuygun’da aradığınız Balıkesir Uludağ otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Balıkesir Uludağ seferlerini bir arada görebilirsiniz.

Balıkesir Uludağ hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?

expand_more
Balıkesir Uludağ; İzmir, Balıkesir, İstanbul, Manisa, Ankara, Aydın gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.

Balıkesir Uludağ ile yolculuk yapan yolcular ne kadar memnun?

expand_more
Enuygun üzerinden Balıkesir Uludağ seferine bilet alan yolcuların firma ile ilgili yaptığı 2 yorum bulunuyor ve firmanın aldığı ortalama puan: 4.5

Balıkesir Uludağ biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?

expand_more
Balıkesir Uludağ otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Balıkesir Uludağ Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 1973
Durak Sayısı: 96
Genel Merkez: Balıkesir
Kurucu: Fehmi Şengörenoğlu
Firma Puanı: 4.5 / 5
thumb_up Oy ver
expand_less