Balıkesir Uludağ Turizm Online Otobüs Bileti

Balıkesir Uludağ Turizm
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Balıkesir Uludağ Hakkında

Sefer ağını sürekli eklenen yeni rotalarla geliştiren Balıkesir Uludağ Turizm ile İstanbul, Bursa, Akçay, Balıkesir, Akhisar, Ayvalık, Manisa, Aydın, Marmaris, Muğla ve Bodrum gibi pek çok noktaya seyahat edebilirsiniz. Fehmi Şengörenoğlu tarafından kurulan firma, 1972 yılından beri faaliyette. Araç filosunu yıllar içinde geliştiren Uludağ Turizm, özellikle 2006’da filosuna dahil ettiği Mercedes Travego otobüslerle hızla büyüdü. Günümüzde de firma, 100’ü kendisine ait araçlardan meydana gelmek üzere, toplamda 140 otobüsle şehirler arasında yolcu taşıma hizmetini sürdürüyor.  

Uzun yıllara dayanan geçmişinden aldığı güçle yatırımlarına devam eden Balıkesir Uludağ Turizm, müşteri odaklı yaklaşımından hiçbir zaman taviz vermiyor. Firmanın sayısı 400’ü aşan çalışanları ise yolcuların memnuniyetini artırmak adına daima daha iyisini sunmaya özen gösteriyor. Isparta, Gebze, İzmir, Antalya, İstanbul ve Denizli gibi şehirlerin merkezleri ile otobüs terminali arasında Balıkesir Uludağ Turizm’in ücretsiz servis hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Bazı noktalarda ise sadece belediye otobüsü ve dolmuşlarla ulaşım olanağı bulunuyor. Türkiye’nin en gelişmiş sefer ağlarından birine sahip firmayla ayrıca Gönen, Isparta, İnegöl, Kırklareli, Küçükkuyu, Havran ve Gebze’ye de seyahat edilebilir.

Balıkesir Uludağ Turizm Otobüslerinin Yolculara Sunduğu İmkanlar

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Balıkesir Uludağ Turizm otobüs seferlerini bulabilir miyim?
expand_more
Enuygun'da aradığınız Balıkesir Uludağ Turizm otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Balıkesir Uludağ Turizm seferlerini bir arada görebilirsiniz.
Balıkesir Uludağ Turizm hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
Balıkesir Uludağ Turizm; İzmir, İstanbul, Balıkesir, Bursa, Manisa, Antalya gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
Balıkesir Uludağ Turizm ile yolculuk yapan yolcular ne kadar memnun?
expand_more
Enuygun üzerinden Balıkesir Uludağ Turizm seferine bilet alan yolcuların firma ile ilgili yaptığı 6 yorum bulunuyor ve firmanın aldığı ortalama puan: 4.8
Balıkesir Uludağ Turizm biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?
expand_more
Balıkesir Uludağ Turizm otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Balıkesir Uludağ Turizm otobüslerinde WiFi var mı?
expand_more
Evet, Balıkesir Uludağ Turizm otobüslerinde yolcularına WiFi hizmeti sunuyor.
Balıkesir Uludağ Turizm otobüslerinde priz var mı?
expand_more
Evet, Balıkesir Uludağ Turizm otobüslerinde priz bulunuyor.
Balıkesir Uludağ Turizm biletimin çıktısını almama gerek var mı?
expand_more
Hayır, Balıkesir Uludağ Turizm otobüs biletinizin çıktısı olmadan otobüse binebilirsiniz. Enuygun üzerinden otobüs bileti aldıktan sonra size PNR numarası içeren bir SMS ve e-posta iletiliyor. Gönderilen bileti çıktı almanıza gerek olmadan PNR kodunuzu ve kimliğinizi göstererek otobüse binebilirsiniz.
Balıkesir Uludağ Turizm ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Balıkesir Uludağ Turizm her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Balıkesir Uludağ Turizm otobüslerinde tuvalet var mı?
expand_more
Hayır, Balıkesir Uludağ Turizm otobüslerinde tuvalet bulunmuyor.
Balıkesir Uludağ Turizm otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Balıkesir Uludağ Turizm otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Balıkesir Uludağ Turizm Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 1973
Durak Sayısı: 96
Genel Merkez: Balıkesir
Kurucu: Fehmi Şengörenoğlu
Firma Puanı: 4.8 / 5
expand_less