İstanbul - Balıkesir Otobüs Bileti Ara

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
382 km
Yaklaşık Sefer Süresi
5 sa 25 dk
En Son Satış
23 dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
60 TL
Günlük Sefer Sayısı
84 Sefer noktası
Popüler Otobüs Firmaları
Metro Turizm, Pamukkale Turizm

En Ucuz İstanbul - Balıkesir Otobüs Biletleri

Otogardan Balıkesir Şehir Merkezine Ulaşım

Balıkesir Terminali’nden Şehir Merkezine Ulaşım

Balıkesir Terminali, şehrin çıkışında çevre yolu üzerinde bulunuyor ve yolcuların terminalden şehir merkezine ulaşabilecekleri pek çok ulaşım aracı var.

Belediye Otobüsleri

D2 ve G2 terminal hatları 7/24 hizmet veriyor ve terminalden yolcuların kolayca şehir merkezindeki pek çok semte ve üniversite kampüsüne kısa sürede ulaşmasını sağlıyor.

Yolcu Servisleri

Terminalden şehir merkezine gitmek için en çok tercih edilen ulaşım araçlarından biri olan ücretsiz yolcu servisleri, terminal çıkış kapısı önünden her yarım saatte bir hareket ediyor. Seyahat ettiğiniz firmanın yolcu servisini kullanarak şehrin merkezi noktalarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Minibüsler

Terminal çıkış kapısı önünde durakları bulunan minibüslerle de hem şehir merkezine hem de ilçelere kolayca gidebilirsiniz. Terminal minibüsleri sabah saat 06:00’dan gece 24:00’a kadar hizmet veriyor.

Taksi

Taksi ile şehirde istediğiniz yere kısa ve rahat bir yolculukla ulaşabilirsiniz. Hem terminal taksi durağında hem de terminal yanındaki duraklarda 24 saat taksi bulabilirsiniz.

Bandırma Terminali’nden Şehir Merkezine Ulaşım

Bandırma Terminali, ilçe merkezine çok yakın, bu yüzden yürüyerek veya yolcular için sağlanan ulaşım imkanlarından faydalanarak merkeze kolayca gidebilirsiniz.

Minibüsler

Terminal çıkış kapısı önünde durakları bulunan minibüslerle sabah 06:00’dan gece 24:00’a kadar ilçe merkezindeki her mahalleye kolayca gidebilirsiniz.

Halk Otobüsleri

1 numaralı terminal otobüsü gece saat 24:00’a kadar hizmet veriyor ve ilçedeki pek çok ana duraktan geçiyor.

Taksi

Terminalde 7 gün 24 saat hizmet veren bir taksi durağı bulunuyor. Taksi ile çok kısa bir sürede ilçede istediğiniz her yere ulaşmanız mümkün.

Havran Terminali’nden Şehir Merkezine Ulaşım

İlçe merkezinden uzak bir noktada bulunan otobüs terminalinden belediye otobüsleri, minibüsler veya taksi ile ilçe merkezinin yanı sıra turistik beldelere de kısa sürede gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Terminal varış peronu karşısındaki duraklarında bulabileceğiniz belediye otobüsleriyle gece saat 22:00’a kadar ilçenin her mahallesine gidebilirsiniz.

Minibüsler

Havran Terminali’nden ilçe merkezine, ayrıca Akçay, Gömeç ve Burhaniye gibi turistik beldelere minibüsle de gidilebiliyor.

Taksi

Terminalden kısa bir yürüyüşe ulaşabileceğiniz ve 24 saat hizmet veren (0266) 432 11 70 numaralı Özen Taksi Durağı’ndan taksi çağırarak ilçede istediğiniz yere rahatça ulaşabilirsiniz.

Akçay Terminali’nden Şehir Merkezine Ulaşım

Akçay Terminali ilçe merkezine biraz uzak bir noktada bulunuyor ve yolcuların terminalden ilçe merkezine ulaşımı için ücretli veya ücretsiz pek çok araç sunuluyor.

Belediye Otobüsleri

Terminal önünde bulunan Remzi Molvalıoğlu Caddesi üzerindeki duraklarından her yarım saatte bir hareket eden belediye otobüsleri, ilçe merkezindeki her mahallenin yanı sıra Erdemit ve Balıkesir’e de yolcuların ulaşmasını sağlıyor.

Yolcu Servisleri

Terminal içerisinde hizmet veren otobüs firmalarının sağladığı ücretsiz yolcu servisleri ile de kolayca ilçe merkezinde ana caddelere gidebilirsiniz. Yolcu servisleri, otobüs varış peronu önünden her yarım saatte bir kalkıyor.

Minibüsler

Terminal içinde durakları bulunan minibüslerle ilçe merkezindeki her semte gece saat 22:00’a kadar gidebilirsiniz. Terminalden Balıkesir, Erdemit, çevre ilçe ve köylere ulaşım için de minibüs hatları bulunuyor.

Taksi

Akçay Terminali çıkış kapısı önünde durakları bulunan taksiler ile 7 gün 24 saat hem ilçe merkezine hem de komşu ilçe ve köylere kısa sürede gidebilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen İstanbul - Balıkesir Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları
Otobüs FimasıBilet FiyatlarıGünlük Otobüs Seferi SayısıOrtalama Sefer Süresi
Metro Turizm84 TL285 sa 25 dk
Pamukkale Turizm71 TL275 sa 25 dk
Balıkesir Uludağ60 TL255 sa 25 dk
Alaşehir Sarıkız Turizm70 TL45 sa 25 dk
Balıkesir Ortalama Sıcaklık
 • Pazar
  13 /Hava Durumu
 • Pazartesi
  13 /Hava Durumu
 • Salı
  12 /Hava Durumu
 • Çarşamba
  13 /Hava Durumu
 • Perşembe
  9 /Hava Durumu