İstanbul - Ankara Otobüs Bileti Ara

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
483 km
Yaklaşık Sefer Süresi
6 sa 5 dk
En Son Satış
48 dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
45 TL
Günlük Sefer Sayısı
230 Sefer noktası
Popüler Otobüs Firmaları
Metro Turizm, Pamukkale Turizm

Otogardan Ankara Şehir Merkezine Ulaşım

Beypazarı Terminali’nden Şehir Merkezine Ulaşım

Terminalden yolcuların kolay bir şekilde hem ilçe merkezine hem de Ankara ve çevre ilçelere ulaşımı için ücretli ve ücretsiz pek çok ulaşım aracı bulunuyor.

Belediye Otobüsleri

279, 508-5 ve 563-3 numaralı terminal belediye otobüs hatları ile terminalden ilçe merkezine kolayca ulaşabilirsiniz. Belediye otobüsleri, sabah saat 06:00’dan gece saat 24:00’a kadar hizmet veriyorlar.

Metro

Metro kullanarak da hem terminalden ilçe merkezine hem de Ankara ve çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. EGO M1, M2 ve M3 metro hatları ve 548 numaralı Beypazarı-Fatih Metro İstasyonu ve Sincan arasında çalışan metro hattı ile Beypazarı Terminali’nden istediğiniz yere kısa sürede gidebilirsiniz.

Yolcu Servisleri

Seyahat ettiğiniz otobüs firmasının size sunduğu, her yarım saatte bir kalkan ücretsiz yolcu servisleriyle de ilçenin merkezi caddelerine 5 dakika içinde ulaşabilirsiniz.

Dolmuşlar

Dolmuşlar ile terminalden ilçe merkezinin yanı sıra Sincan, Pursaklar gibi ilçelere ve Ankara merkezine de kolayca ulaşabilirsiniz. Gece saat 24:00’a kadar hizmet veren dolmuşları terminal içerisindeki peronlarında bulabilirsiniz.

Taksi

Beypazarı Terminali Taksi yolculara 24 saat hizmet vererek onların ilçe merkezine ve çevre ilçelere kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilmelerini sağlıyor.

Ankara Terminali’nden Şehir Merkezine Ulaşım

Her gün binlerce yolcuya hizmet veren Ankara Terminali’nden şehir merkezine ulaşım için pek çok ulaşım alternatifi sunuluyor.

Ankaray

Terminal içerisinde bulunan Ankaray metro istasyonundan şehrin pek çok noktasına kolayca gitmeniz mümkün. Sabah 6:00’dan gece yarısına kadar hizmet veren Ankaray, terminalden şehir merkezine ulaşım için en çok tercih edilen yollardan biri.

Yolcu Servisleri

Terminal içerisinde onlarca otobüs firması hizmet veriyor ve çoğu firma yolcularına ücretsiz yolcu servisi sağlıyor. Bu servisler her yarım saatte bir kalkıyor ve şehrin belirli ana noktalarına ulaşmanızı sağlıyor.

Belediye Otobüsleri (EGO)

Terminal çıkış kapısı önünde bulunan otobüs duraklarından kalkan442-3, 419, 479, 417, 545, 230-3, 419 A, 479, 484, 417, 217, 511-3, 573, 521-3, 512-3, 524, 564, 537, 573 ve 511 numaralı otobüs hatları ile Ankara’nın her semtine kolayca ulaşabilirsiniz.

Minibüs

Terminalden 2 dakika yürüyüş mesafesindeki Mevlana Bulvarı’nda minibüs durağı bulunuyor. Minibüslere terminalden şehrin hemen her semtine kolayca gidebilirsiniz.

Taksi

Terminalin çıkış kapısı yanında 7 gün 24 saat hizmet veren taksi durakları bulacaksınız. Taksi hizmetini kullanarak şehrin her yerine hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Kızılcahamam Terminali’nden Şehir Merkezine Ulaşım

Termal suları ve doğal güzellikleri ile ünlü Ankara’nın Kızılcahamam ilçesinin terminali, şehir merkezine yakın bir konumda bulunuyor ve terminale ulaşım için hem ilçe merkezinden hem de Ankara ve çevre ilçelerden birçok alternatif ulaşım aracı sağlanıyor.

Belediye Otobüsleri

Terminal yanındaki Gençlik Caddesi ve Terminal Sokak üzerinde durakları bulunan belediye otobüsleri, terminalden ilçe merkezine ulaşım için en çok tercih edilen araçlar. 527-2 nolu EGO minibüsleri ve özel halk otobüsleri de terminalden Ankara’ya ulaşım hizmeti sunuyor.

Minibüsler

Terminal içerisinde peronlarını görebileceğiniz minibüsler, yolcuların hem ilçenin her semtine hem de Ankara’nın diğer ilçelerine yolcuların ulaşımını sağlıyor. İlçe içine her yarım saatte bir, ilçelere ise her saat minibüs bulabilirsiniz.

Taksi

24 saat hizmet veren Terminal Taksi ile de hem her ilçe merkezine hem de Ankara’ya gidebilirsiniz. (0530 860 03 12 numaralı telefondan taksi durağına ulaşabilirsiniz.

Nallıhan Terminali’nden Şehir Merkezine Ulaşım

Nallıhan ilçesinin tam ortasında bulunan Nallıhan Terminali’nden dolmuşlar, özel halk otobüsleri ve taksiler ile istediğiniz saatte ilçenin her yerine gidebilirsiniz.

Dolmuşlar

Terminal içerisindeki duraklarından hem ilçe merkezine hem de Ankara merkezine, ilçelerine ve köylerine her yarım saatte bir hareket eden dolmuşlar bulunuyor.

Özel Halk Otobüsleri

Terminal önündeki İstanbul Caddesi ve Sıhhıye Caddesi üzerinde de durakları bulunan özel halk otobüsleriyle akşam saat 21:30’a kadar terminalden ilçe merkezine gidilebiliyor.

Taksi

Terminal taksi durağına (0312) 785 50 50 numaralı telefonla ulaşabilir ve 24 saat taksi hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Polatlı Terminali’nden Şehir Merkezine Ulaşım

Ankara’nın bir ilçesi olan Polatlı’nın ortasında Mevlana Caddesi üzerinde bulunan Polatlı Terminali’nden yolcuların hem ilçenin her mahallesine hem de çevre il, ilçe ve köylere rahatça gidebilmesi için pek çok ulaşım aracı bulunuyor.

Yolcu Servisleri

Çoğunlukla yerel olmak üzere birçok otobüs firmasının hizmet verdiği terminalde ücretsiz yolcu servisleri de sağlanıyor. 30 dakikada bir Atatürk Caddesi, İnönü Caddesi ve 13 Eylül Caddesi gibi ilçenin merkezi noktalarına yolcuların ulaşımını sağlayan firma yolcu servisleriyle kolay bir şekilde ilçe merkezine gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Terminal karşısındaki Mevlana Caddesi ve Dumlupınar Bulvarı üzerinde durakları bulanan belediye otobüsleri ile de sabah saatlerinden gece saat 22:00’a kadar terminalden Polatlı’nın her mahallesine gidilebilir.

Minibüsler

Terminal çıkış kapısı yanında hizmet veren Polatlı minibüsleri; Beylikköprü, Haymana ve Gölbaşı gibi Ankara’nın pek çok diğer ilçesine ve köyüne ulaşım sağlıyor.

Taksi

7 gün 24 saat yolculara hizmet veren ve Terminal Taksi’ye (0312) 624 46 90 numaralı telefondan ulaşabilir ve 5 dakikada ilçenin istediğiniz yerine gidebilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen İstanbul - Ankara Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs FimasıBilet FiyatlarıGünlük Otobüs Seferi SayısıOrtalama Sefer Süresi
Metro Turizm79 TL876 sa 5 dk
Pamukkale Turizm99 TL436 sa 5 dk
Ulusoy Seyahat70 TL146 sa 5 dk
Villa Seyahat70 TL116 sa 5 dk
Efetur68 TL86 sa 5 dk
Rh Turizm60 TL66 sa 5 dk

Seyahat Yazılarında Ankara

Ankara Ortalama Sıcaklık
 • Pazartesi
  11 /Hava Durumu
 • Salı
  10 /Hava Durumu
 • Çarşamba
  16 /Hava Durumu
 • Perşembe
  14 /Hava Durumu
 • Cuma
  9 /Hava Durumu