Antalya - Adana Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
Yaklaşık Seyahat Mesafesi
560 km
Yaklaşık Sefer Süresi
10 sa 37 dk
En Son Satış
35 dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
149 TL
Günlük Sefer Sayısı
51 Sefer noktası
Popüler Otobüs Firmaları
Güney Akdeniz, Özkaymak

Dönüş için otobüs bileti
aldınız mı?

Antalya Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Şehir Merkezinden Antalya Terminali’ne Ulaşım

Şehir merkezine 5 km uzaklıkta bulunan Antalya Terminali’ne kolay bir ulaşım için yolcu servislerinden, belediye otobüslerinden veya Antray’dan faydalanabilirsiniz.

Yolcu Servisleri

Şehir merkezinde bilet satış ofisleri bulunan otobüs firmaları rahat bir ulaşım için her yarım saatte bir ücretsiz yolcu servisi sağlıyor. Bu servisleri kullanarak otobüsünüzün hareket saatinden 15 dakika önce terminalde olabilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Şehrin hemen her ana noktalarından geçen TK92, TC93, TL94, VF01, AC05, TL94, VF01, AC05, DC15, TC16, LC37, TK51, VF65, 516, TK51, TK52 ve 100. Yıl Bulvarı rotası üzerinde 24 saat hizmet veren 600 Antalya Havalimanı otobüs hatlarıyla terminale kolayca ulaşabilirsiniz.

Antray

Şehir merkezinde pek çok noktada durağı olan Antray hafif raylı sistem ile hızlı ve rahat bir yolculukla terminale ulaşmak mümkün. Antray durağı, terminale sadece 5 dakika yürüyüş mesafesinde ve duraktan terminale ulaşım için alt geçit bulunuyor.

Taksi

Antalya şehir merkezinde 24 saat hizmet veren pek çok taksi durağı var. Şehrin her semtinden istediğiniz saatte kısa bir yolculukla terminale ulaşabilirsiniz.

Otogardan Adana Şehir Merkezine Ulaşım

Onlarca otobüs firmasının hizmet verdiği Adana Terminali’nde 8 km uzaklıktaki şehir merkezine ve ilçelere gidebilmeniz için birçok alternatif ulaşım aracı bulabilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Terminalden şehir merkezine ulaşmak için 174, 198, 250 ve 252 numaralı otobüs hatlarını kullanabilirsiniz. Otobüs durağı, terminal çıkış kapısının hemen önünde bulunuyor.

Yolcu Servisleri

Yolculuk yaptığınız firmanın ücretsiz servisi ile hem şehir merkezine hem de Ceyhan, Çukurova, Karataş, Yüreğir ve Seyhan gibi merkezi ilçelerine ulaşabilirsiniz. Servisler genellikle otobüsünüz terminale ulaştıktan 15 dakika sonra hareket ediyorlar.

Minibüsler

Terminalin çıkış kapısı önündeki minibüs duraklarında her yarım saatte bir şehir merkezine ve ilçelere minibüs servisleri sağlanıyor. Saat 06:00'dan gece 24:00'a kadar minibüs hizmetinden faydalanabilirsiniz

Taksi

Hem terminal içinde hem de terminal çevresinde 24 saat hizmet veren pek çok taksi durağı var. Taksilerle hızlı bir şekilde şehir merkezine ulaşmanız mümkün.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Antalya - Adana Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs FirmasıAntalya Adana Bilet FiyatlarıGünlük Otobüs Seferi SayısıOrtalama Sefer Süresi
Güney Akdeniz 230 TL11 10 sa 37 dk
Özkaymak 230 TL3 10 sa 37 dk
Star Batman 180 TL2 10 sa 37 dk
Dilmenler Mardin Seyahat 250 TL2 10 sa 37 dk
Öz Diyarbakır 200 TL2 10 sa 37 dk
Midyat Seyyidoğlu Turizm 149 TL1 10 sa 37 dk
Ben Turizm 220 TL2 10 sa 37 dk
Çayırağası Vip 220 TL1 10 sa 37 dk
Yeni Diyarbakır 270 TL1 10 sa 37 dk
Vip Lüks Adana 200 TL1 10 sa 37 dk
Seyahat Yazılarında Adana
arrow_back
arrow_forward
Tüm Yazılar

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Antalya - Adana otobüs bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?
expand_more
Enuygun, Antalya - Adana otobüs seferleri için arama yaptığınızda bu rotada sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip direkt olarak karşılaştırıyor. Böylece aradığınız tarih için farklı firmaların Antalya - Adana seferlerini bir arada görebilir ve en uygun otobüs biletini satın alabilirsiniz.
Antalya - Adana arası seyahat mesafesi kaç kilometre ve yolculuk kaç saat sürer?
expand_more
Antalya - Adana arası toplam 560 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 10 saat 30 dakika sürüyor.
Antalya - Adana arası hangi otobüs firmalarının seferleri bulunuyor?
expand_more
Güney Akdeniz, Özkaymak, Star Batman, Dilmenler Mardin Seyahat, Öz Diyarbakır, Midyat Seyyidoğlu Turizm, Ben Turizm, Çayırağası Vip, Yeni Diyarbakır, Vip Lüks Adana Antalya - Adana arası seferler düzenliyor.
expand_less