Acıpayam Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Acıpayam Otogarı
place
Aşağı Mah. Aşağı Cami Cd. No:1, 20800 Acıpayam/Denizli
local_phone
+902585181035

Şehir Merkezinden Acıpayam Otogarı'na Ulaşım

Acıpayam Otogarı, şehir merkezine sadece 1 kilometre uzaklıkta, Aşağı Cami Caddesi üzerinde merkezi bir konumda yer alıyor. Şehrin her büyük caddesinden ve mahallesinden kolayca yürüyerek ulaşabileceğiniz otogara ilçe içinden gitmek için belediye otobüsleri ve taksi; Denizli, ilçe ve köylerden ulaşmak için ise kooperatif minibüslerinden faydalanabilirsiniz.

Kooperatif Minibüsleri

Denizli’nin 18 ilçesinin yanı sıra bütün köylerinden ve şehir merkezinden yolcuların Acıpayam Otogarı’na ulaşımını sağlayan kooperatif minibüsleri, Denizli merkezinden 06:40 ile 23:00 arası her saat Acıpayam'a ulaşım hizmeti sağlıyor. Minibüsler, aynı zamanda ilçe merkezinde pek çok ana caddeden geçtiği için ilçe içi ulaşım amaçlı da kullanılabilir.

Belediye Otobüsleri

Kütüphane Caddesi, Sağlık Caddesi, Acıpayam Devlet Hastanesi, Huzur Bulvarı ve Adnan Menderes Bulvarı gibi pek çok yoğun noktada ve Acıpayam'ın hemen her mahallesinde durağını görebileceğiniz belediye otobüsleri ile de gece saat 21:00’a kadar 10-15 dakikalık bir yolculukla otogar ulaşma şansınız var.

Taksi

Acıpayam ilçe merkezinde az sayıda taksi durağı 24 saat hizmet veriyor. Yeni Mahalle’de Cumhuriyet Meydanı üzerinde durağı olan Park Taksi, 24 saat hizmet veren taksi duraklarından biri ve taksi durağına 0537 600 12 69 numaralı telefonla ulaşarak bulunduğumuz noktaya taksi çağırabilir ve 5 dakika gibi kısa bir sürede otogarda olabilirsiniz.

expand_less