Mersin - Denizli Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
Yaklaşık Seyahat Mesafesi
699 km
Yaklaşık Sefer Süresi
12 sa 32 dk
En Son Satış
39 dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
210 TL
Günlük Sefer Sayısı
10 Sefer noktası
Popüler Otobüs Firmaları
Has Turizm A.Ş., Güney Akdeniz

Dönüş için otobüs bileti
aldınız mı?

Mersin Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Şehir merkezinden yürüyerek ulaşabileceğiniz otobüs terminaline; 24 saat boyunca çalışan taksiler, şehrin her yerinde durakları bulunan belediye otobüsleri ve ilçelerden ulaşım sağlayan minibüslerle de kolayca gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Mersin merkezinde pek çok duraktan geçerek terminale yolcuların ulaşımını sağlayan 11M, 12M, 170, 32M, 33M, 34M, 73M ve 79M numaralı belediye otobüs hatlarıyla gece yarısına kadar terminale ulaşım mümkün.

Yolcu Servisleri

Ekonomik bir ulaşım için tercih edebileceğiniz ücretsiz yolcu servisleri, otobüs firmalarının şehir merkezinde bulunan bilet satış ofisleri önünden kalkıyor.

Minibüsler

Muğla minibüsleri, şehir içi ulaşımın yanı sıra Mersin’in bütün ilçeleri ve otobüs terminali arasında ulaşım hizmeti veriyor.

Taksi

(0544) 334 45 62 numaralı Üniversite Caddesi’nde hizmet veren Mersin Üniversite Taksi, İstemihan Talay Caddesi’nde hizmet veren (0544) 334 45 62 numaralı Mersin Taksi ve (0555) 140 24 33 numaralı telefonla 24 saat ulaşabileceğiniz Mersin Demirtaş Taksi ile de istediğiniz zaman otobüs terminalinde olabilirsiniz.

Otogardan Denizli Şehir Merkezine Ulaşım

Şehir merkezine kısa bir yürüyüş mesafesinde bulunan Denizli Terminali’nden belediye otobüsleri, yolcu servisleri, minibüsler ve taksiler ile kolayca istediğiniz yere gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

İzmir Bulvarı üzerindeki otobüs durağında her yarım saatte bir bulabileceğiniz 20, 23, 28, ve 35 numaralı otobüs hatları ile şehirde pek çok mahalleye ulaşmanız mümkün.

Minibüsler

Terminal minibüsleri her 15 dakikada bir hareket ediyor ve şehir merkezinin yanı sıra ilçelere ve köylere de gidebilmenizi sağlıyor.

Taksi

Terminalden şehir merkezine ulaşmak için kolayca taksi bulabilirsiniz. Hem terminal içinde hem de çevresinde 7 gün 24 saat hizmet veren taksi durakları var.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Mersin - Denizli Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs FirmasıMersin Denizli Bilet FiyatlarıGünlük Otobüs Seferi SayısıOrtalama Sefer Süresi
Has Turizm A.Ş. 220 TL2 12 sa 32 dk
Güney Akdeniz 280 TL1 12 sa 32 dk
Özkaymak 280 TL1 12 sa 32 dk
Kontur Turizm 280 TL1 12 sa 32 dk
Adıyaman Ünal 220 TL1 12 sa 32 dk
Adıyaman Anka Turizm 210 TL1 12 sa 32 dk
Lider Siirt Turizm 210 TL1 12 sa 32 dk
Öz Gülaras Turizm 210 TL1 12 sa 32 dk
Isparta Petrol Turizm 280 TL1 12 sa 32 dk
Seyahat Yazılarında Denizli
arrow_back
arrow_forward
Tüm Yazılar

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Mersin - Denizli otobüs bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?
expand_more
Enuygun, Mersin - Denizli otobüs seferleri için arama yaptığınızda bu rotada sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip direkt olarak karşılaştırıyor. Böylece aradığınız tarih için farklı firmaların Mersin - Denizli seferlerini bir arada görebilir ve en uygun otobüs biletini satın alabilirsiniz.
Mersin - Denizli arası seyahat mesafesi kaç kilometre ve yolculuk kaç saat sürer?
expand_more
Mersin - Denizli arası toplam 699 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 12 saat 30 dakika sürüyor.
Mersin - Denizli arası hangi otobüs firmalarının seferleri bulunuyor?
expand_more
Has Turizm A.Ş., Güney Akdeniz, Özkaymak, Kontur Turizm, Adıyaman Ünal, Adıyaman Anka Turizm, Lider Siirt Turizm, Öz Gülaras Turizm, Isparta Petrol Turizm Mersin - Denizli arası seferler düzenliyor.
expand_less