Anadolu Turizm Online Otobüs Bileti

Anadolu Turizm
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Anadolu Turizm Hakkında

Anadolu Turizm, 2003 yılında “Geleceğe Yolculuk” ilkesiyle kara yolu taşımacılığı sektörüne adım attı. Bu sektöre yeni bir soluk getirme hedefiyle yola çıkan ve hizmet verdiği alanda yerini her geçen gün biraz daha sağlamlaştıran firma; genç, dinamik ve deneyimli ekibiyle faaliyetlerini sürdürüyor. Yer aldığı sektörde inovatif bir yaklaşımla hareket eden Anadolu Turizm, 2021 yılında Pamukkale ile birleşti. Böylelikle gücünü daha da artıran firma sektörde derinleşme konusunda emin adımlarla ilerliyor. Misafirlerine kaliteli ve keyifli bir yolculuk deneyimi vadeden Anadolu Turizm, hizmet anlayışını sürekli geliştiriyor.

Yolculuk esnasındaki ikramlarının çeşitliliği ile öne çıkan firma, “Koşulsuz Konuk Memnuniyeti” mottosuna uygun olarak misafirlerini ağırlıyor. Başarılarına yenilerini ekleyerek yoluna devam etmek isteyen firma, hizmet verdiği ağı da genişleterek Türkiye’nin dört bir yanında müşteri memnuniyeti odaklı faaliyetlerini sürdürmeyi hedefliyor. Türkiye’nin en genç filosunun da sahibi olan Anadolu Turizm, aynı zamanda hizmet sunduğu güzergahlarda en çok tercih edilen firmalardan biri olma özelliği taşıyor.

Anadolu Turizm Otobüslerinin Yolculara Sunduğu İmkanlar

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Anadolu Turizm otobüs seferlerini bulabilir miyim?
expand_more
Enuygun'da aradığınız Anadolu Turizm otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Anadolu Turizm seferlerini bir arada görebilirsiniz.
Anadolu Turizm hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
Anadolu Turizm; Uşak, Denizli, Kütahya, Eskişehir, İstanbul, Afyonkarahisar gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
Anadolu Turizm ile yolculuk yapan yolcular ne kadar memnun?
expand_more
Enuygun üzerinden Anadolu Turizm seferine bilet alan yolcuların firma ile ilgili yaptığı 2 yorum bulunuyor ve firmanın aldığı ortalama puan: 5
Anadolu Turizm biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?
expand_more
Anadolu Turizm otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Anadolu Turizm otobüslerinde WiFi var mı?
expand_more
Hayır, Anadolu Turizm otobüslerinde yolcularına WiFi hizmeti sunmuyor.
Anadolu Turizm otobüslerinde priz var mı?
expand_more
Evet, Anadolu Turizm otobüslerinde priz bulunuyor.
Anadolu Turizm biletimin çıktısını almama gerek var mı?
expand_more
Hayır, Anadolu Turizm otobüs biletinizin çıktısı olmadan otobüse binebilirsiniz. Enuygun üzerinden otobüs bileti aldıktan sonra size PNR numarası içeren bir SMS ve e-posta iletiliyor. Gönderilen bileti çıktı almanıza gerek olmadan PNR kodunuzu ve kimliğinizi göstererek otobüse binebilirsiniz.
Anadolu Turizm ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Anadolu Turizm her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Anadolu Turizm otobüslerinde tuvalet var mı?
expand_more
Hayır, Anadolu Turizm otobüslerinde tuvalet bulunmuyor.
Anadolu Turizm otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Anadolu Turizm otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Anadolu Turizm Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 2003
Durak Sayısı: 59
Genel Merkez: Uşak
Firma Puanı: 5 / 5
expand_less