Kalkan Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Kalkan Otogarı
place
Kalkan Mahallesi, 07960 Kaş/Antalya
local_phone
+902428442466

Kalkan

Kalkan Terminali Hakkında

Antalya şehrine bağlı turistik bir ilçe olan Kalkan’ın küçük ama modern bir otobüs terminali var. Özellikle yaz aylarında yerli ve yabancı turistlerle dolu olan terminalde Türkiye’nin bütün büyük şehirlerinin yanı sıra Kaş, Kekova, Antalya, Demre, Ölüdeniz ve Fethiye’ye de düzenli olarak otobüs seferleri düzenleniyor. 

İlçenin merkezine çok yakın olan terminalde ve çevresinde 24 saat hizmet veren pek çok taksi durağı ve belediye otobüs durakları bulunuyor. Terminal içerisinde ise market, ATM, yöresel lezzetler sunan bir restoran, hediyelik eşya dükkanları, tuvaletler, açık-kapalı bekleme alanları, mescitler ve turizm danışma ofisi bulunuyor. Metro Turizm, Kamil Koç ve Ulusoy gibi pek çok ulusal firmanın bilet satış ofislerinin bulunduğu Kalkan Terminali’nde yerel otobüs firmaları da daha çok çevre tatil beldelerine ulaşım hizmeti sağlıyor.

Şehir Merkezinden Kalkan Otogarı'na Ulaşım

Kalkan merkezinden kısa bir yürüyüş mesafesinde bulunan Kalkan Terminali’ne hem ilçe merkezinden ve otellerden hem de Kaş ve Antalya’dan ulaşım için pek çok araç bulunuyor.

Belediye Otobüsleri

Kalkan belediye otobüsleriyle de belirli saat aralıklarında terminale gidebilirsiniz. Yaz aylarında belediye otobüsleri sabaha kadar ve her saat başı hizmet veriyor.

Kalkan Birlik Minibüsleri

Kalkan minibüsleri, yolcuların ilçe merkezinin yanı sıra Yeşilköy, İslamlar ve Üzümlü gibi tatil beldelerinden, Kaş’tan ve Antalya’dan da Kalkan’a ulaşmalarını sağlıyor.

Taksi

(0242) 844 10 44 numaralı telefondan ulaşabileceğiniz ve 24 saat açık olan Kalkan Merkez Taksi ile de kısa sürede terminalde olabilirsiniz. Kalkan’da hizmet veren otellerin çoğunun önünde de 24 saat hizmet veren taksi durakları bulunuyor.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less