Denizli Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Denizli Otogarı
place
Sümer Mah. İzmir Blv. No:32, 20020 Merkez/Denizli
local_phone
+902582611088

Denizli

Bölgenin önemli aktarma noktalarından biri olan Denizli Otobüs Terminali, 33 peronu ile yolculara hizmet veriyor. Terminal bünyesinde dinlenme alanları ve alışveriş yapılabilecek satış noktaları mevcut. Denizli Terminali’nde sıcak veya soğuk içecekler ile tost gibi atıştırmalık lezzetleri tadabileceğiniz kafeteryalar bulunuyor. Ayrıca terminal içerisinde hizmet veren büfelerden alışveriş yapabilirsiniz. Denizli Terminali’nin otopark alanı ve toplu taşıma olanakları ise şehir merkezi ile terminal arasında seyahati daha rahat hale getiriyor.

Şehir Merkezinden Denizli Otogarı'na Ulaşım

Şehir merkezinde güzel bir noktada bulunan Denizli Terminali’ne ulaşım için pek çok alternatif ulaşım aracı bulabilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

530, 191, 260, 240, 360, 420, 150 ve 170 numaralı belediye otobüsleri şehir merkezinde Halk Caddesi, İstasyon ve otobüs terminali gibi pek çok noktadan geçiyor. 35 numaralı belediye otobüsüyle de Pamukkale merkezinden Denizli Terminali’ne ulaşım olanağı bulunuyor.

Yolcu Servisleri

Terminalde hizmet veren pek çok firma, yolcuları için şehir içi ücretsiz yolcu servisi sağlıyor. Yolcu servisleri merkez mahallelerde bulunan bilet satış ofisleri önünden otobüs saatlerinden önce hareket ediyor. Bazı otobüs firmaları, Pamukkale gibi tatil beldelerinden de terminale yolcu servisi hizmeti sunuyor.

Minibüsler

Gazi Bulvarı, Çınar, Bayramyeri, Ulu Camii gibi merkezi noktalarda durakları bulunan minibüslerle hem şehir merkezinden hem de ilçe ve köylerden terminale kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Taksi

Denizli merkezinden ve Pamukkale’den terminale ulaşım sağlayan taksiler, şehir merkezinde ve oteller önünde 7 gün 24 saat hizmet veriyor.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less