Antalya Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Antalya Otogarı
place
Yenidoğan Mah. Dumlupınar Bulv. Kepez/Antalya
local_phone
+902423320105

Antalya

Antalya Terminali 

Türkiye'nin dünyaca ünlü turizm şehri olan Antalya’nın terminali 300.000 metrekare alan üzerine kurulu ve ülkemizin en yoğun terminalinden biri. Türkiye'nin her iline ve Kemer, Kaş, Alanya ve Manavgat gibi pek çok önemli tatil beldesine düzenli olarak seferler düzenlenen Antalya Terminali, il ve ilçe olarak iki bölüme ayrılıyor.

1996 yılında açılan Antalya Terminali, her gün yaklaşık 20.000 kişiye hizmet veriyor. Antalya Terminal içinde restoranlar, kafeler, mescit ve geniş dinlenme alanları bulunuyor. Özellikle yaz aylarında çok yoğun olan Antalya Terminali’nde 100'e yakın firma hizmet veriyor. Şehrin merkezinde yer alan Antalya Terminali’ne raylı sistem, otobüsler ve minibüsler ile kolayca ulaşılabiliyor.   

 

Şehir Merkezinden Antalya Otogarı'na Ulaşım

Şehir Merkezinden Antalya Terminali’ne Ulaşım

Şehir merkezine 5 km uzaklıkta bulunan Antalya Terminali’ne kolay bir ulaşım için yolcu servislerinden, belediye otobüslerinden veya Antray’dan faydalanabilirsiniz.

Yolcu Servisleri

Şehir merkezinde bilet satış ofisleri bulunan otobüs firmaları rahat bir ulaşım için her yarım saatte bir ücretsiz yolcu servisi sağlıyor. Bu servisleri kullanarak otobüsünüzün hareket saatinden 15 dakika önce terminalde olabilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Şehrin hemen her ana noktalarından geçen TK92, TC93, TL94, VF01, AC05, TL94, VF01, AC05, DC15, TC16, LC37, TK51, VF65, 516, TK51, TK52 ve 100. Yıl Bulvarı rotası üzerinde 24 saat hizmet veren 600 Antalya Havalimanı otobüs hatlarıyla terminale kolayca ulaşabilirsiniz.

Antray

Şehir merkezinde pek çok noktada durağı olan Antray hafif raylı sistem ile hızlı ve rahat bir yolculukla terminale ulaşmak mümkün. Antray durağı, terminale sadece 5 dakika yürüyüş mesafesinde ve duraktan terminale ulaşım için alt geçit bulunuyor.

Taksi

Antalya şehir merkezinde 24 saat hizmet veren pek çok taksi durağı var. Şehrin her semtinden istediğiniz saatte kısa bir yolculukla terminale ulaşabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less