Kozan Otogarı Otobüs Bileti Ara

Kozan Otogarı

Kozan Terminali Hakkında

Adana şehrine bağlı Kozan ilçesinin hareketli terminalinden her gün Kayseri ve Osmaniye gibi komşu illere, ayrıca Yahyalı, Feke, Saimbeyli, Kadriye ve Ceyhan gibi ilçelere düzenli olarak otobüs seferleri düzenleniyor.

Kozan Terminali içinde pek çok otobüs firması bulunuyor ve buradan komşu il ve ilçeler dışında Türkiye’nin hemen her şehrine otobüs seferi bulabilirsiniz. Bir mola noktası da olmasından dolayı Kozan Terminali’nde yolcular için birçok olanak bulunuyor. Restoranların ve kafelerin yanı sıra Kozan Terminali’nde büyük bir mescit ve hediyelik eşya dükkanları da var.

Şehir Merkezinden Kozan Otogarı'na Ulaşım

Şehir Merkezinden Kozan Terminali’ne Ulaşım

Adana’nın büyük bir ilçesi olan Kozan’da ilçe merkezinde bulunan otobüs terminaline yolculara sunulan ulaşım araçlarıyla gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Güneri Caddesi, Feke Caddesi ve Türkeli Caddesi gibi birçok ana caddede durakları olan özel halk otobüsleri gece saat 22:30’a kadar yolculara hizmet veriyor.  

Dolmuşlar

Kozan merkezinde dolmuşlar yoğun olarak kullanılıyor. Her yarım saate bir merkezi duraklarda bulabileceğiniz otogar dolmuşlarıyla da kolayca terminale ulaşabilirsiniz.

Taksi

Kozan ilçe merkezinde 24 saat hizmet veren pek çok taksi durağı bulunuyor. Aceleniz varsa istediğiniz saatte taksi çağırarak da terminale ulaşabilirsiniz.

Kozan Ortalama Sıcaklık
 • Çarşamba
  33 /Hava Durumu
 • Perşembe
  29 /Hava Durumu
 • Cuma
  26 /Hava Durumu
 • Cumartesi
  27 /Hava Durumu
 • Pazar
  28 /Hava Durumu