Kozan Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Kozan Otogarı
place
Türkeli Mahallesi, 01510 Kozan/Adana
local_phone
+903225157296

Kozan

Kozan Terminali Hakkında

Adana şehrine bağlı Kozan ilçesinin hareketli terminalinden her gün Kayseri ve Osmaniye gibi komşu illere, ayrıca Yahyalı, Feke, Saimbeyli, Kadriye ve Ceyhan gibi ilçelere düzenli olarak otobüs seferleri düzenleniyor.

Kozan Terminali içinde pek çok otobüs firması bulunuyor ve buradan komşu il ve ilçeler dışında Türkiye’nin hemen her şehrine otobüs seferi bulabilirsiniz. Bir mola noktası da olmasından dolayı Kozan Terminali’nde yolcular için birçok olanak bulunuyor. Restoranların ve kafelerin yanı sıra Kozan Terminali’nde büyük bir mescit ve hediyelik eşya dükkanları da var.

Şehir Merkezinden Kozan Otogarı'na Ulaşım

Adana’nın büyük bir ilçesi olan Kozan’da ilçe merkezinde bulunan otobüs terminaline yolculara sunulan ulaşım araçlarıyla gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Güneri Caddesi, Feke Caddesi ve Türkeli Caddesi gibi birçok ana caddede durakları olan özel halk otobüsleri gece saat 22:30’a kadar yolculara hizmet veriyor.  

Dolmuşlar

Kozan merkezinde dolmuşlar yoğun olarak kullanılıyor. Her yarım saate bir merkezi duraklarda bulabileceğiniz otogar dolmuşlarıyla da kolayca terminale ulaşabilirsiniz.

Taksi

Kozan ilçe merkezinde 24 saat hizmet veren pek çok taksi durağı bulunuyor. Aceleniz varsa istediğiniz saatte taksi çağırarak da terminale ulaşabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less