Mersin - Adana Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
Yaklaşık Seyahat Mesafesi
78 km
Yaklaşık Sefer Süresi
1 sa 18 dk
En Son Satış
23 dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
30 TL
Günlük Sefer Sayısı
65 Sefer noktası
Popüler Otobüs Firmaları
Güney Akdeniz, Özkaymak

Dönüş için otobüs bileti
aldınız mı?

Mersin Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Şehir merkezinden yürüyerek ulaşabileceğiniz otobüs terminaline; 24 saat boyunca çalışan taksiler, şehrin her yerinde durakları bulunan belediye otobüsleri ve ilçelerden ulaşım sağlayan minibüslerle de kolayca gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Mersin merkezinde pek çok duraktan geçerek terminale yolcuların ulaşımını sağlayan 11M, 12M, 170, 32M, 33M, 34M, 73M ve 79M numaralı belediye otobüs hatlarıyla gece yarısına kadar terminale ulaşım mümkün.

Yolcu Servisleri

Ekonomik bir ulaşım için tercih edebileceğiniz ücretsiz yolcu servisleri, otobüs firmalarının şehir merkezinde bulunan bilet satış ofisleri önünden kalkıyor.

Minibüsler

Muğla minibüsleri, şehir içi ulaşımın yanı sıra Mersin’in bütün ilçeleri ve otobüs terminali arasında ulaşım hizmeti veriyor.

Taksi

(0544) 334 45 62 numaralı Üniversite Caddesi’nde hizmet veren Mersin Üniversite Taksi, İstemihan Talay Caddesi’nde hizmet veren (0544) 334 45 62 numaralı Mersin Taksi ve (0555) 140 24 33 numaralı telefonla 24 saat ulaşabileceğiniz Mersin Demirtaş Taksi ile de istediğiniz zaman otobüs terminalinde olabilirsiniz.

Otogardan Adana Şehir Merkezine Ulaşım

Onlarca otobüs firmasının hizmet verdiği Adana Terminali’nde 8 km uzaklıktaki şehir merkezine ve ilçelere gidebilmeniz için birçok alternatif ulaşım aracı bulabilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Terminalden şehir merkezine ulaşmak için 174, 198, 250 ve 252 numaralı otobüs hatlarını kullanabilirsiniz. Otobüs durağı, terminal çıkış kapısının hemen önünde bulunuyor.

Yolcu Servisleri

Yolculuk yaptığınız firmanın ücretsiz servisi ile hem şehir merkezine hem de Ceyhan, Çukurova, Karataş, Yüreğir ve Seyhan gibi merkezi ilçelerine ulaşabilirsiniz. Servisler genellikle otobüsünüz terminale ulaştıktan 15 dakika sonra hareket ediyorlar.

Minibüsler

Terminalin çıkış kapısı önündeki minibüs duraklarında her yarım saatte bir şehir merkezine ve ilçelere minibüs servisleri sağlanıyor. Saat 06:00'dan gece 24:00'a kadar minibüs hizmetinden faydalanabilirsiniz

Taksi

Hem terminal içinde hem de terminal çevresinde 24 saat hizmet veren pek çok taksi durağı var. Taksilerle hızlı bir şekilde şehir merkezine ulaşmanız mümkün.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Mersin - Adana Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs FirmasıMersin Adana Bilet FiyatlarıGünlük Otobüs Seferi SayısıOrtalama Sefer Süresi
Güney Akdeniz 40 TL11 1 sa 18 dk
Özkaymak 60 TL9 1 sa 18 dk
Ben Turizm 40 TL8 1 sa 18 dk
Seç Turizm 40 TL5 1 sa 18 dk
Özlem Cizre Nuh 50 TL4 1 sa 18 dk
Kontur Turizm 60 TL4 1 sa 18 dk
Adıyaman Ünal 40 TL3 1 sa 18 dk
Urfa Cesur Turizm 39 TL2 1 sa 18 dk
Öz Gülaras Turizm 40 TL2 1 sa 18 dk
Has Diyarbakır Seyahat 30 TL2 1 sa 18 dk
Seyahat Yazılarında Adana
arrow_back
arrow_forward
Tüm Yazılar

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Mersin - Adana otobüs bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?
expand_more
Enuygun, Mersin - Adana otobüs seferleri için arama yaptığınızda bu rotada sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip direkt olarak karşılaştırıyor. Böylece aradığınız tarih için farklı firmaların Mersin - Adana seferlerini bir arada görebilir ve en uygun otobüs biletini satın alabilirsiniz.
Mersin - Adana arası seyahat mesafesi kaç kilometre ve yolculuk kaç saat sürer?
expand_more
Mersin - Adana arası toplam 78 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 1 saat 30 dakika sürüyor.
Mersin - Adana arası hangi otobüs firmalarının seferleri bulunuyor?
expand_more
Güney Akdeniz, Özkaymak, Ben Turizm, Seç Turizm, Özlem Cizre Nuh, Kontur Turizm, Adıyaman Ünal, Urfa Cesur Turizm, Öz Gülaras Turizm, Has Diyarbakır Seyahat Mersin - Adana arası seferler düzenliyor.
expand_less