Yeşil Erciş Seyahat Online Otobüs Bileti

Yeşil Erciş Seyahat
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Yeşil Erciş Seyahat Hakkında

Kuruluş aşamasında sadece Erciş ile çevresinde bulunan ilçe ve illere seferler gerçekleştiren Yeşil Erciş Seyahat ile günümüzde Doğu Anadolu Bölgesi dışında da pek çok noktaya yolculuk mümkün. Yolcularına sağladığı hizmetlerin kalitesini artırırken sektörün gerektirdiği standartlara ve güvenliğe de önem veren firma, sefer ağını Türkiye geneline genişletmeyi amaçlıyor. Koltuk arkası ekranlarında uydu yayını, ücretsiz ikram servisi, kişisel müzik sistemi, internet bağlantısı ve oyun oynayabileceğiniz multimedya servisi Yeşil Erciş Seyahat’in neredeyse tüm araçlarında sağlanan hizmetlerden. 

Erciş, Ağrı, Ahlat, Adilceviz, Taşucu, Tarsus, Tatvan ve Yozgat ise firmanın sürekli seferler gerçekleştirdiği noktalar arasında. Yeşil Erciş Seyahat ile ayrıca dilerseniz Antalya, Bitlis, Bolu, Erzincan, Gerede Kayseri, Malatya, Kırşehir, Mersin, İstanbul, Ilgaz, İnegöl, İzmit, Horasan, Kovancılar, Sorgun, Kozluk ve Erdemli yönüne yolculuk yapabilirsiniz. Sefer ağını Türkiye’nin geneline yaymayı amaçları arasnda tutan firmanın araçlarında belirli saat aralıklarında mola veriliyor.

Yeşil Erciş Seyahat Otobüslerinin Yolculara Sunduğu İmkanlar

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Yeşil Erciş Seyahat otobüs seferlerini bulabilir miyim?
expand_more
Enuygun'da aradığınız Yeşil Erciş Seyahat otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Yeşil Erciş Seyahat seferlerini bir arada görebilirsiniz.
Yeşil Erciş Seyahat hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
Yeşil Erciş Seyahat; Van, Antalya, Diyarbakır, İstanbul, Mersin, Gaziantep gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
Yeşil Erciş Seyahat biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?
expand_more
Yeşil Erciş Seyahat otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Yeşil Erciş Seyahat otobüslerinde WiFi var mı?
expand_more
Evet, Yeşil Erciş Seyahat otobüslerinde yolcularına WiFi hizmeti sunuyor.
Yeşil Erciş Seyahat otobüslerinde priz var mı?
expand_more
Evet, Yeşil Erciş Seyahat otobüslerinde priz bulunuyor.
Yeşil Erciş Seyahat biletimin çıktısını almama gerek var mı?
expand_more
Hayır, Yeşil Erciş Seyahat otobüs biletinizin çıktısı olmadan otobüse binebilirsiniz. Enuygun üzerinden otobüs bileti aldıktan sonra size PNR numarası içeren bir SMS ve e-posta iletiliyor. Gönderilen bileti çıktı almanıza gerek olmadan PNR kodunuzu ve kimliğinizi göstererek otobüse binebilirsiniz.
Yeşil Erciş Seyahat ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Yeşil Erciş Seyahat her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Yeşil Erciş Seyahat otobüslerinde tuvalet var mı?
expand_more
Hayır, Yeşil Erciş Seyahat otobüslerinde tuvalet bulunmuyor.
Yeşil Erciş Seyahat otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Yeşil Erciş Seyahat otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Yeşil Erciş Seyahat Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 2004
Otobüs Sayısı: 33
Durak Sayısı: 193
Genel Merkez: Van
Kurucu: Cesim Demir
expand_less