Pozantı Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Pozantı Otogarı
place
Cumhuriyet Mah. Atatürk Cad. No:68, 01470 Pozantı/Adana
local_phone
+903225814169

Pozantı

Pozantı Terminali Hakkında

Adana’nın en yoğun nüfusa sahip ilçelerinden biri olan Pozantı, oldukça hareketli ve modern bir terminale sahip. Özellikle yaz aylarında yayla turizmi ve tarihi gezilerden dolayı binlerce insanın ziyaret ettiği ilçede Pozantı Terminali, her gün yüzlerce yolcuya hizmet veriyor. Pozantı Terminali içerisinde pek çok otobüs firmasının ofisi bulunuyor ve başka bölge iller olmak üzere Türkiye’nin büyük şehirlerinin hepsine düzenli olarak otobüs seferleri düzenleniyor.

Pozantı Terminali, geniş açık ve kapalı olarak otopark bölümlerine sahip, ayrıca kaliteli kafeleri, restoranları ve hediyelik eşya dükkanları ile yolculara hizmet veriyor.

Şehir Merkezinden Pozantı Otogarı'na Ulaşım

Pozantı’nın otobüs terminali, ilçe merkezine çok yakın. Bu nedenle yürüyerek de kolayca ulaşılabilen terminale yolcular için sağlanan ulaşım araçlarıyla da gidilebiliyor. Adana’nın pek çok ilçesi ve köyünden de terminale ulaşım için dolmuşlar hizmet veriyor.

Belediye Otobüsleri

Zafer Mahallesi, İstiklal Mahallesi ve Kurtuluş Mahallesi gibi kalabalık mahallerde ve İnönü Caddesi gibi yoğun caddelerde durakları bulunan belediye otobüsleri ile de 21:30’a kadar terminale ulaşma şansınız var.

Dolmuşlar

Pozantı’ya çok yakın olan Belemedik Tabiat Parkı ve Topaşır Milli Parkı’ndan, ayrıca Gökbez, Alpu ve Ulukışla gibi komşu ilçe ve köylerden dolmuşla ulaşabileceğiniz terminale ilçe içinden de dolmuşlarla ulaşım imkanı bulunuyor. 

Taksi

Küçük bir ilçe olan Pozantı’da az sayıda taksi durağı var. İstediğiniz saatte Pozantı Terminali’ne ulaşmak istiyorsanız (0541) 942 22 33 numaralı telefondan 24 saat açık olan Metin Taksi durağına ulaşabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less