Saimbeyli Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Saimbeyli Otogarı
place
Fatih Mah. Cumhuriyet Cd., 01740 Saimbeyli/Adana
local_phone
+903227612020

Saimbeyli

Saimbeyli Terminali Hakkında

Saimbeyli Terminali, oldukça küçük bir terminal ve buradan hem komşu illere hem de Adana’ya her gün otobüs seferi bulabilirsiniz. Küçük olmasına rağmen Saimbeyli Terminali içerisinde mescitler, hediyelik eşya dükkanları ve restoranlar bulunuyor. Az sayıda otobüs firmasının hizmet verdiği Saimbeyli Terminali, özellikle bir mola noktası olarak hizmet veriyor ve çevre illere yolculuk yapan otobüsler için önemli bir durak görevi görüyor.

Şehir Merkezinden Saimbeyli Otogarı'na Ulaşım

Adana sınırlarında konumlanan ilçelerden Saimbeyli’de hizmet veren otobüs terminali, ilçenin tam merkezinde yer alıyor. Bu sayede pek çok noktadan yürüyerek terminale ulaşabilirsiniz. Araç yardımı ile yolculuğunuzu tamamlamak istediğinizde ise taksi, minibüs ve servis gibi seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Çevrede bulunan yerleşimlerden yapılan yolculuk genellikle 20-30 dakika sürüyor. İlçe merkezinden terminale erişmek ise normal şartlarda 10 dakikayı aşmıyor.

Minibüs

Saimbeyli’nin çevresini saran diğer ilçelerden hareket eden minibüslerle doğrudan terminale erişim sağlanabiliyor. Ayrıca ilçenin merkezinden geçen bu araçlar sayesinde bavullarınızı da terminale kadar rahatlıkla taşıyabilirsiniz. 

Taksi 

Hem Saimbeyli ilçe merkezinden hem de diğer yakın yerleşimlerden binebileceğiniz taksilerle terminale yolculuk ise bölgede tercih edebileceğiniz bir diğer ideal alternatif. Üstelik taksiler, yanınızda taşıdığınız bavullarınızla beraber istediğiniz adresten alarak direkt terminalin girişine kadar getiriyor ve bu sayede yolculara önemli oranda zaman kazandırıyor.

Servis Aracı 

Sene boyunca bazı yakın ilçelerden kalkan servislerden faydalanarak Saimbeyli Terminali’ne ücret ödemeden ulaşma şansı yakalayabilirsiniz. Bölgede hizmet veren servislerin dönemlere göre değişiklik gösterebilen hareket saatlerini ise doğrudan firmalardan öğrenebilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

En Çok Seyahat Edilen Şehirler

Saimbeyli Ortalama Sıcaklık
 • Cumartesi
  22 /Hava Durumu
 • Pazar
  22 /Hava Durumu
 • Pazartesi
  20 /Hava Durumu
 • Salı
  20 /Hava Durumu
 • Çarşamba
  21 /Hava Durumu
map placeholder
expand_less