İstanbul - Adana Otobüs Bileti Ara

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
964 km
Yaklaşık Sefer Süresi
13 sa 40 dk
En Son Satış
29 dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
90 TL
Günlük Sefer Sayısı
60 Sefer noktası
Popüler Otobüs Firmaları
Metro Turizm, Villa Seyahat

Otogardan Adana Şehir Merkezine Ulaşım

Ceyhan Terminali’nden Şehir Merkezine Ulaşım

İlçe merkezinin çıkışında bulunan terminalden hem şehir merkezine hem de Adana ve çevre ilçelere gidebileceğiniz pek çok ulaşım aracı bulabilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Terminal önündeki duraktan binebileceğiniz ve gece 24:00’a kadar hizmet veren 174 Ceyhan merkez – Otogar hattını kullanarak ilçe merkezinde pek çok ana durağa ulaşabilirsiniz.

Dolmuşlar

Dolmuşlar hem ilçe merkezindeki her semte hem de Adana ve komşu ilçelere ulaşmanızı sağlıyor. Terminal içinde duraklarını bulabileceğini dolmuşlarla kısa bir yolculukla istediğiniz yere gidebilirsiniz.

Taksi

Ceyhan Terminali’nde 24 saat boyunca taksi bulabilirsiniz. Terminal taksi durağı çıkış kapısı önünde bulunuyor ve taksi ile konforlu bir yolculukla istediğiniz her yere kısa zamanda ulaşabilirsiniz.

Adana Terminali’nde Şehir Merkezine Ulaşım

Onlarca otobüs firmasının hizmet verdiği Adana Terminali’nde 8 km uzaklıktaki şehir merkezine ve ilçelere gidebilmeniz için birçok alternatif ulaşım aracı bulabilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Terminalden şehir merkezine ulaşmak için 174, 198, 250 ve 252 numaralı otobüs hatlarını kullanabilirsiniz. Otobüs durağı, terminal çıkış kapısının hemen önünde bulunuyor.

Yolcu Servisleri

Yolculuk yaptığınız firmanın ücretsiz servisi ile hem şehir merkezine hem de Ceyhan, Çukurova, Karataş, Yüreğir ve Seyhan gibi merkezi ilçelerine ulaşabilirsiniz. Servisler genellikle otobüsünüz terminale ulaştıktan 15 dakika sonra hareket ediyorlar.

Minibüsler

Terminalin çıkış kapısı önündeki minibüs duraklarında her yarım saatte bir şehir merkezine ve ilçelere minibüs servisleri sağlanıyor. Saat 06:00'dan gece 24:00'a kadar minibüs hizmetinden faydalanabilirsiniz

Taksi

Hem terminal içinde hem de terminal çevresinde 24 saat hizmet veren pek çok taksi durağı var. Taksilerle hızlı bir şekilde şehir merkezine ulaşmanız mümkün.

En Çok Tercih Edilen İstanbul - Adana Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs FimasıBilet FiyatlarıGünlük Otobüs Seferi SayısıOrtalama Sefer Süresi
Metro Turizm126 TL1713 sa 40 dk
Villa Seyahat100 TL1313 sa 40 dk
Has Turizm A.Ş.130 TL613 sa 40 dk
Ben Turizm110 TL413 sa 40 dk
Seç Turizm120 TL313 sa 40 dk
Kontur Turizm170 TL213 sa 40 dk

Seyahat Yazılarında Adana

Adana Ortalama Sıcaklık
 • Salı
  18 /Hava Durumu
 • Çarşamba
  21 /Hava Durumu
 • Perşembe
  20 /Hava Durumu
 • Cuma
  15 /Hava Durumu
 • Cumartesi
  16 /Hava Durumu