Bursa - Adana Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
Yaklaşık Seyahat Mesafesi
852 km
Yaklaşık Sefer Süresi
12 sa 44 dk
En Son Satış
32 dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
240 TL
Günlük Sefer Sayısı
15 Sefer noktası
Popüler Otobüs Firmaları
Seç Turizm, Ben Turizm

Dönüş için otobüs bileti
aldınız mı?

Bursa Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Bursa otogar, şehir merkezinden yaklaşık 8 kilometre uzakta konumlanıyor ve otogara ulaşmak yaklaşık 15 dakika sürüyor. Bursa’nın şehir merkezinden ve her ilçesinden kolaylıkla otogara ulaşabilirsiniz. 

Otobüs

Bursa’da birçok merkez ilçeden ve şehir merkezinden otogar yönüne giden otobüs seferleri bulmak mümkün. 401, F-1, 38, 91/G, 92, 93E, 97/G, 18B, 43H numaralı otobüsleri kullanarak otogara gidebilirsiniz. Otobüslerin bazıları gece saatlerinde yolculuk yapacak olan misafirlerin otogara ulaşımını kolaylaştırıyor. 

Taksi

Bursa otogarı, şehir merkezine yakın olduğu için taksiyle ulaşım da konforlu ve ekonomik bir seçenek olarak tercih ediliyor. 

Servis

Bursa’da hizmet veren otobüs firmalarının şehir merkezinde ve farklı ilçelerde bilet satış bürolarından kalkan servislerle de otogara ulaşım sağlayabilirsiniz.

 

Otogardan Adana Şehir Merkezine Ulaşım

Onlarca otobüs firmasının hizmet verdiği Adana Terminali’nde 8 km uzaklıktaki şehir merkezine ve ilçelere gidebilmeniz için birçok alternatif ulaşım aracı bulabilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Terminalden şehir merkezine ulaşmak için 174, 198, 250 ve 252 numaralı otobüs hatlarını kullanabilirsiniz. Otobüs durağı, terminal çıkış kapısının hemen önünde bulunuyor.

Yolcu Servisleri

Yolculuk yaptığınız firmanın ücretsiz servisi ile hem şehir merkezine hem de Ceyhan, Çukurova, Karataş, Yüreğir ve Seyhan gibi merkezi ilçelerine ulaşabilirsiniz. Servisler genellikle otobüsünüz terminale ulaştıktan 15 dakika sonra hareket ediyorlar.

Minibüsler

Terminalin çıkış kapısı önündeki minibüs duraklarında her yarım saatte bir şehir merkezine ve ilçelere minibüs servisleri sağlanıyor. Saat 06:00'dan gece 24:00'a kadar minibüs hizmetinden faydalanabilirsiniz

Taksi

Hem terminal içinde hem de terminal çevresinde 24 saat hizmet veren pek çok taksi durağı var. Taksilerle hızlı bir şekilde şehir merkezine ulaşmanız mümkün.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Bursa - Adana Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs FirmasıBursa Adana Bilet FiyatlarıGünlük Otobüs Seferi SayısıOrtalama Sefer Süresi
Seç Turizm 280 TL3 12 sa 44 dk
Ben Turizm 240 TL2 12 sa 44 dk
Has Turizm A.Ş. 260 TL2 12 sa 44 dk
As Adana Seyahat 280 TL2 12 sa 44 dk
Can Diyarbakır Turizm 250 TL1 12 sa 44 dk
Gökbey Seyahat 250 TL1 12 sa 44 dk
Jet Turizm 280 TL1 12 sa 44 dk
Mersin Nur Turizm 280 TL1 12 sa 44 dk
Nevşehir Seyahat 250 TL1 12 sa 44 dk
Özkaymak 360 TL1 12 sa 44 dk
Seyahat Yazılarında Adana
arrow_back
arrow_forward
Tüm Yazılar

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Bursa - Adana otobüs bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?
expand_more
Enuygun, Bursa - Adana otobüs seferleri için arama yaptığınızda bu rotada sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip direkt olarak karşılaştırıyor. Böylece aradığınız tarih için farklı firmaların Bursa - Adana seferlerini bir arada görebilir ve en uygun otobüs biletini satın alabilirsiniz.
Bursa - Adana arası seyahat mesafesi kaç kilometre ve yolculuk kaç saat sürer?
expand_more
Bursa - Adana arası toplam 852 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 12 saat 30 dakika sürüyor.
Bursa - Adana arası hangi otobüs firmalarının seferleri bulunuyor?
expand_more
Seç Turizm, Ben Turizm, Has Turizm A.Ş., As Adana Seyahat, Can Diyarbakır Turizm, Gökbey Seyahat, Jet Turizm, Mersin Nur Turizm, Nevşehir Seyahat, Özkaymak Bursa - Adana arası seferler düzenliyor.
expand_less