Adana Otogarı Otobüs Bileti Ara

OtogarAdresTelefon
business
Adana Otogarı
place
Fevzipaşa Mah. Turhan Cemal Beriker Blv. 01190 Seyhan/Adana
local_phone
+903224282047

Adana

1993 senesinden beri taşımacılık hizmeti veren Adana Merkez Otogarı, toplamda 122,250 metrekarelik alanda 31 yazıhane ve 200 işyerini barındırıyor. Çok sayıda yerli otobüs firmasının olduğu Adana Merkez Otogarı, Seyhan ilçesine bağlı Fevzipaşa Mahallesi’nde yer alıyor. Seyhan ilçe merkezine yaklaşık 10 dakikalık sürüş mesafesinde (8,6 km) konumlanan Adana Merkez Otogarı, Yeni Adana Seyahat, Lider Adana Seyahat, Tufanbeyli Anadolu Turizm, Lüks Adana Seyahat, Adana Kadirli Seyahat gibi otobüs firmalarının da merkezi olarak hizmet veriyor.

Otogar içerisinde tuvalet, araç kiralama firmalarını ofisleri, kebapçılar, dönerciler, büfeler, hediyelik eşya dükkanları ve kahvaltı yerler bulunuyor. Turhan Cemal Beriker Bulvarı üzerinde yer alan Adana Merkez Otogarı’ndan şehir merkezine ulaşmak için yolcu servislerini tercih edebileceğiniz gibi, taksi ve araç kiralama hizmetlerini de değerlendirebilirsiniz.

Şehir Merkezinden Adana Otogarı'na Ulaşım

Adana Terminali şehrin biraz dışında yer alıyor ve terminale yolcuların kolay bir şekilde ulaşması için ücretli ve ücretsiz pek çok alternatif ulaşım aracı sunuluyor.

Yolcu Servisleri

Otobüs firmalarının şehir merkezinde pek çok noktada bulunan bilet satış ofisleri önünden kalkan ücretsiz yolcu servisleri bulunuyor. Otobüs saatinizden 30 dakika önce bulabileceğiniz yolcu servisleriyle kolayca terminale ulaşabilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

174, 198, 250 ve 252 otobüs hatları ile terminal giriş kapısı önündeki durağa ulaşabilirsiniz. Bu otobüslere şehir merkezindeki onlarca duraktan birinden binebilirsiniz.

Minibüsler

Terminale ulaşmak için hem Adana şehir merkezinden hem de merkezi ilçelerden kolayca minibüs bulabilirsiniz. Terminal minibüsleri gece 24:00’a kadar yolculara hizmet veriyor.

Taksi

Adana merkezinde hemen her mahallede ve merkezi noktalarda 7 gün 24 saat hizmet veren taksi durakları bulunuyor. Merkeze yakın olan terminale taksi ile rahat ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

expand_less