İmamoğlu Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
İmamoğlu Otogarı
place
Adalet, 137. Sk. No:19, 01700 İmamoğlu/Adana
local_phone
+903228921367

İmamoğlu

İmamoğlu Terminali Hakkında

Adana şehrinin güzel ilçelerinden biri olan İmamoğlu, pek çok ilçenin birleştiği bir konumda yer aldığı için İmamoğlu Terminali hem bir varış hem de önemli bir mola noktası olarak hizmet veriyor. İmamoğlu Terminali’nden her gün düzenlenen seferlerle Kozan, Yüreğir ve Ceyhan gibi Adana ilçelerine ve pek çok büyük şehre ulaşabilirsiniz.

Özellikle bayramlarda ve resmi tatillerde çok hareketli olan İmamoğlu Terminali içerisinde onlarca otobüs firması ofisi, Adana’nın simgesi olan pek çok ürünü bulabileceğiniz güzel hediyelik eşya dükkanları, mescit ve restoran da bulabilirsiniz.

Şehir Merkezinden İmamoğlu Otogarı'na Ulaşım

Merkezden İmamoğlu Terminali’ne zorluk yaşamadan ulaşmak isteyen yolcular minibüs ve otobüs gibi toplu taşıma araçlarını tercih edebilirler. Bölgede faaliyet gösteren taksiler ise bu rota üzerinde seyahat ederken zaman kazanmak isteyenler için oldukça ideal alternatifler arasında.

Otobüs 

İlçe sınırlarında düzenli olarak çalışan kooperatif otobüsleri, Yüreğir Otogarı ile İmamoğlu Terminali arasında ulaşım hizmeti sağlıyor. Tüm hafta boyunca 06:00 – 21:00 saatlerinde faaliyet gösteren otobüslere Kozan Yolu, Kiremithane Merkez Camii ve Yüreğir Vergi Dairesi gibi duraklardan binebilirsiniz. Yolculuk süresi ise çıkış noktanıza bağlı olarak 20-30 dakika arasında değişiyor. 

Minibüs

İmamoğlu’nun merkezinden veya Adana’dan hareket eden minibüslere bindiğinizde yine uygun fiyata terminale erişebilirsiniz. Belirli bir kalkış saati bulunmayan bu araçların seferleri gün içinde genellikle doluluğa bağlı olarak gerçekleşiyor.

Taksi 

İmamoğlu Terminali’nden kalkan otobüsünüze hızlıca yetişmek istediğinizde taksiyi tercih ederek yolculuk sürenizi kısaltabilirsiniz. Bu konforlu ve pratik araçlarla ilçe merkezinde bulunan terminale ulaşmak genel olarak birkaç dakikadan uzun sürmüyor. Bu sayede taksileri seçerek minibüs ve otobüslere kıyasla yolculuğunuzu büyük ölçüde hızlandırabilirsiniz. 

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less