Adana - Bursa Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
Yaklaşık Seyahat Mesafesi
867 km
Yaklaşık Sefer Süresi
12 sa 52 dk
En Son Satış
28 dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
230 TL
Günlük Sefer Sayısı
38 Sefer noktası
Popüler Otobüs Firmaları
As Adana Seyahat, Seç Turizm

Dönüş için otobüs bileti
aldınız mı?

Adana Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Adana Terminali şehrin biraz dışında yer alıyor ve terminale yolcuların kolay bir şekilde ulaşması için ücretli ve ücretsiz pek çok alternatif ulaşım aracı sunuluyor.

Yolcu Servisleri

Otobüs firmalarının şehir merkezinde pek çok noktada bulunan bilet satış ofisleri önünden kalkan ücretsiz yolcu servisleri bulunuyor. Otobüs saatinizden 30 dakika önce bulabileceğiniz yolcu servisleriyle kolayca terminale ulaşabilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

174, 198, 250 ve 252 otobüs hatları ile terminal giriş kapısı önündeki durağa ulaşabilirsiniz. Bu otobüslere şehir merkezindeki onlarca duraktan birinden binebilirsiniz.

Minibüsler

Terminale ulaşmak için hem Adana şehir merkezinden hem de merkezi ilçelerden kolayca minibüs bulabilirsiniz. Terminal minibüsleri gece 24:00’a kadar yolculara hizmet veriyor.

Taksi

Adana merkezinde hemen her mahallede ve merkezi noktalarda 7 gün 24 saat hizmet veren taksi durakları bulunuyor. Merkeze yakın olan terminale taksi ile rahat ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Otogardan Bursa Şehir Merkezine Ulaşım

Türkiye’nin her ilinden otobüs seferleri düzenlenen Bursa Uluslararası ve Şehirlerarası Otobüs Terminali, şehir merkezinden yaklaşık olarak 10 kilometre uzaklıkta konumlanır. Otogardan şehir merkezine günün 24 saati belediye otobüsleri, taksiler ve servislerle ulaşım sağlayabilirsiniz.

Otobüs

Otogardan şehir merkezine ulaşım sağlayan belediye otobüsleri 24 saat boyunca hizmet veriyor. Gün içinde yarım saatte bir, gece saatlerinde ise belirli aralıklarda düzenlenen otobüs seferleriyle Bursa’nın birçok ilçesine ulaşabilirsiniz. F/1, 17/C, 17, 38/B, 38/D, 38/G, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 98 ve 99 numaralı otobüslere binerek Nilüfer, Uludağ, Kestel, Beşevler, Emek, Çekirge gibi semtlere gidebilirsiniz. Otobüsler kullanılan ve “Bukart” adı verilen bileti otogardaki büfelerden alabilirsiniz. 

Taksi

Gitmek istediğiniz yere ulaşmak için taksi kullanmak isterseniz Bursa Otogarı’nın çıkış kapısında yolcularını bekleyen taksilere binebilirsiniz. 

Servis

Bursa’ya gitmek için tercih ettiğiniz otobüs firması, Bursa şehir merkezine ve birçok ilçesine yolcu taşımak amacıyla ücretsiz servis hizmeti sağlayabilir. Yolculuğunuz esnasında otobüsünüzün muavinine danışarak ya da otobüsten indiğinizde firmanın gişesine giderek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Adana - Bursa Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs FirmasıAdana Bursa Bilet FiyatlarıGünlük Otobüs Seferi SayısıOrtalama Sefer Süresi
As Adana Seyahat 280 TL4 12 sa 52 dk
Seç Turizm 280 TL4 12 sa 52 dk
Mardin Seyahat 250 TL2 12 sa 52 dk
Adıyaman Ünal 250 TL2 12 sa 52 dk
Has Turizm A.Ş. 260 TL2 12 sa 52 dk
Midyat Seyyidoğlu Turizm 230 TL1 12 sa 52 dk
Özkaymak 360 TL2 12 sa 52 dk
Cizre Nuh İtimat 250 TL2 12 sa 52 dk
Öz Gülaras Turizm 240 TL2 12 sa 52 dk
Güney Akdeniz 430 TL1 12 sa 52 dk
Seyahat Yazılarında Bursa
arrow_back
arrow_forward
Tüm Yazılar

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Adana - Bursa otobüs bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?
expand_more
Enuygun, Adana - Bursa otobüs seferleri için arama yaptığınızda bu rotada sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip direkt olarak karşılaştırıyor. Böylece aradığınız tarih için farklı firmaların Adana - Bursa seferlerini bir arada görebilir ve en uygun otobüs biletini satın alabilirsiniz.
Adana - Bursa arası seyahat mesafesi kaç kilometre ve yolculuk kaç saat sürer?
expand_more
Adana - Bursa arası toplam 867 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 13 saat sürüyor.
Adana - Bursa arası hangi otobüs firmalarının seferleri bulunuyor?
expand_more
As Adana Seyahat, Seç Turizm, Mardin Seyahat, Adıyaman Ünal, Has Turizm A.Ş., Midyat Seyyidoğlu Turizm, Özkaymak, Cizre Nuh İtimat, Öz Gülaras Turizm, Güney Akdeniz Adana - Bursa arası seferler düzenliyor.
expand_less