Can Dersim Tuncelililer Online Otobüs Bileti

Can Dersim Tuncelililer
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Tuncelililer Hakkında

Hizmet verdiği bölgeye yolcu taşımacılığı alanında yeni bir soluk getirmeyi amaçlayan Tuncelililer Seyahat, genellikle merkez şehri Tunceli ile kentin çevresinde bulunan diğer önemli merkezler arasında seferler gerçekleştiriyor. Daima öncü uygulamalara imza atmak adına filosunu düzenleyen firmanın araçlarında son yıllarda yapılan yenileme çalışmaları sayesinde pek çok konforlu seçenek mevcut. Otobüslerde koltuk arkalarında yer alan ekranlar üzerinden müzik ve televizyon yayını ise firmanın yolculara sağladığı olanaklardan sadece bazıları. Teknolojik ihtiyaçların gereği sayılan elektrik prizleri, ekranlarda USB girişi ve internet de yine Tuncelililer Seyahat seferlerinde faydalanabileceğiniz özellikler arasında. 

Tunceli’yi Türkiye’nin doğusu ve batısında bulunan pek çok kente bağlayan Tuncelililer Seyahat’in seferleriyle Batman, Düzce, Bursa, Diyarbakır, Aydıncık, Ergani, Gaziantep, Hatay, Gümüşhane, İskenderun, Nevşehir, Sakarya, Polatlı, Silifke, Akşehir, İzmir, Alanya, Kahramanmaraş, Niksar, Gerede, Siverek, Afyon, Merzifon ve Turgutlu gibi noktalara seyahat mümkün. Firmanın mola süreleri ve sıklığı ise seferlere göre değişebiliyor. 

Can Dersim Tuncelililer Otobüslerinin Yolculara Sunduğu İmkanlar

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Can Dersim Tuncelililer otobüs seferlerini bulabilir miyim?
expand_more
Enuygun'da aradığınız Can Dersim Tuncelililer otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Can Dersim Tuncelililer seferlerini bir arada görebilirsiniz.
Can Dersim Tuncelililer hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
Can Dersim Tuncelililer; Tunceli, Elâzığ, Erzincan, Diyarbakır, Malatya, İzmir gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
Can Dersim Tuncelililer ile yolculuk yapan yolcular ne kadar memnun?
expand_more
Enuygun üzerinden Can Dersim Tuncelililer seferine bilet alan yolcuların firma ile ilgili yaptığı 4 yorum bulunuyor ve firmanın aldığı ortalama puan: 4.5
Can Dersim Tuncelililer biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?
expand_more
Can Dersim Tuncelililer otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Can Dersim Tuncelililer otobüslerinde WiFi var mı?
expand_more
Evet, Can Dersim Tuncelililer otobüslerinde yolcularına WiFi hizmeti sunuyor.
Can Dersim Tuncelililer otobüslerinde priz var mı?
expand_more
Evet, Can Dersim Tuncelililer otobüslerinde priz bulunuyor.
Can Dersim Tuncelililer biletimin çıktısını almama gerek var mı?
expand_more
Hayır, Can Dersim Tuncelililer otobüs biletinizin çıktısı olmadan otobüse binebilirsiniz. Enuygun üzerinden otobüs bileti aldıktan sonra size PNR numarası içeren bir SMS ve e-posta iletiliyor. Gönderilen bileti çıktı almanıza gerek olmadan PNR kodunuzu ve kimliğinizi göstererek otobüse binebilirsiniz.
Can Dersim Tuncelililer ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Can Dersim Tuncelililer her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Can Dersim Tuncelililer otobüslerinde tuvalet var mı?
expand_more
Hayır, Can Dersim Tuncelililer otobüslerinde tuvalet bulunmuyor.
Can Dersim Tuncelililer otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Can Dersim Tuncelililer otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Can Dersim Tuncelililer Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 1976
Otobüs Sayısı: 25
Durak Sayısı: 126
Genel Merkez: Tunceli
Kurucu: Kazım Aslan
Firma Puanı: 4.5 / 5
expand_less