Ceyhan Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Ceyhan Otogarı
place
İstiklal Mh. Fevzi Çakmak Blv. Ceyhan/Adana
local_phone
+903226120012

Ceyhan

Ceyhan Terminali Hakkında

Adana’ya 47 kilometre uzaklıkta bulunan güzel ve huzurlu Ceyhan ilçesi, şehrin en büyük ilçelerinden biri. Ceyhan merkezinde yer alan modern Ceyhan Terminali’nde pek çok otobüs firmasının ofisi bulunuyor ve terminal çoğunlukla bir mola noktası ve bir durak olarak hizmet veriyor. Ceyhan Terminali’nden başta komşu iller olmak üzere Türkiye’nin hemen her şehrine kolayca otobüs bulabilir ve konforlu bir yolculuk yapabilirsiniz.

Adana merkezi dışında diğer ilçelerden de Ceyhan Terminali’ne ulaşım için firma otobüsleri ve belediye otobüsleri hizmet veriyor. Ceyhan Terminali’nde yolcuların mola verildiğinde zaman geçirebilecekleri dinlenme alanı, küçük bir restoran, kafe ve mescit de bulunuyor. Ceyhan ilçesi ise binlerce yıllık tarihe sahip olmasından dolayı gezilecek pek çok etkileyici yere sahip. Özellikle turistik geziler için tercih edilen bir yer olan Ceyhan’da otobüs terminali her gün yüzlerce yolcuya hizmet veriyor.

Şehir Merkezinden Ceyhan Otogarı'na Ulaşım

Adana’nın şu anda en büyük ve en gelişmiş ilçesi olarak öne çıkan Ceyhan, sene boyunca şehir dışından gelen misafirlerini Büyük Ceyhan Terminali sayesinde ağırlıyor. Ceyhan’ın tarihi mirasını da bir ölçüde yansıtan terminal, ilçe merkezinden yaklaşık olarak 20 dakikalık sürüş mesafesinde bulunuyor. Terminale gerek Ceyhan, gerekse de diğer ilçelerden ya da şehir merkezinden ulaşabileceğiniz pek çok alternatif söz konusu.

MetroBüyükşehir statüsünde yer alan Adana’da şehir içi ulaşım metro ile sağlanıyor. Adana metrosu uzun yıllardan bu yana hizmet vermeye devam etmekle birlikte metro Hastane ve Akıncılar arasında 13 ayrı duraktan geçiyor.

Belediye OtobüsleriAdana içinden Ceyhan Terminali’ne belediye otobüsü ile gitmek istiyorsanız 407 numaralı hattı tercih edebilirsiniz. Taşköprü - Çokçapınar – Ceyhan isimli hat sizi kısa süre içinde Ceyhan Otogarı’na götürecektir. Otobüs hem hafta içi hem de hafta sonu, sadece 17.15’e kadar hizmet veriyor.

Yolcu ServisleriAdana Ceyhan’da yer alan otobüs firmaları sizi terminal noktasına kadar ücretsiz olarak ulaştırıyor. Biletinizi yanınıza alarak erkenden satış ofisinde servisinizi bekleyebilirsiniz. Yolcu servisleri hareket saatine yetişmek adına geç kalan yolcuları uzun süre bekleyemiyor. 

DolmuşlarGün içinde çift yönlü olarak aktif şekilde çalışan Adana-Ceyhan dolmuşlarından yararlanabilirsiniz. Cadde üzerinde dolmuşlar için belirlenen duraklarda bekleyebilir ve minibüsler sayesinde uygun fiyata terminale ulaşabilirsiniz.

TaksiYeni Adliye ve çevresi, İnönü Caddesi, Atatürk Caddesi gibi işlek noktalarda taksi bulma konusunda herhangi bir problem yaşamazsınız.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less