Bandırma Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Bandırma Otogarı
place
Haydar Çavuş Mah. İsmet İnönü Cad. No:28 Bandırma/Balıkesir
local_phone
+902667210424

Bandırma

Bandırma Otobüs Terminali, Balıkesir'in en büyük üç ilçesinden biri olan Bandırma'da yolcularına hizmet veriyor. Bölgede bulunan tatil beldelerinin de etkisi ile özellikle yaz aylarında pek çok yolcuyu çeken terminalde otobüs firmalarının yanı sıra ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz alanlar da yer alıyor. Bölgeye olan yolcu talebinin artması ile birlikte 2010 yılında inşa edilen yeni terminal binası, modern atmosferiyle son derece konforlu bir seyahat sağlıyor.

Uludağ Turizm, Metro Turizm, Efe Tur ve Süha Turizm Bandırma Otobüs Terminali’nden Türkiye’nin farklı ilçe ve illerine seyahat edebileceğiniz firmalar arasında. Bandırma Otobüs Terminali’ne ulaşım için ise seyahat firmalarının servislerine binebilir veya ilçe merkezinden hareket eden minibüsleri kullanabilirsiniz. 

Terminalde yolculara atıştırmalık yiyecek ve içeceklerin satıldığı büfeler hizmet veriyor. Üstelik dilerseniz hediyelik eşya alışverişini de Bandırma Otobüs Terminali’nden ayrılmadan yapabilirsiniz. Ayrıca otobüsünüzü beklerken terminalde yer alan restoranda yemeğinizi yiyebilirsiniz. Konforlu bekleme alanları, alışveriş olanakları ve yazıhaneleri ile Bandırma Otobüs Terminali, yolculara keyifli bir seyahatin kapısını aralıyor.

Şehir Merkezinden Bandırma Otogarı'na Ulaşım

İlçe merkezine oldukça yakın olan otobüs terminaline ister yürüyerek ister ise ücretsiz veya ücretli ulaşım araçlarından birini kullanarak kolayca gidebilirsiniz.

Halk Otobüsleri

Bandırma Çarşı’da durakları bulunan halk otobüsleri ile terminali kolayca ulaşmak mümkün. 1 numaralı hat sabah 06:00’dan gece 24:00’a kadar hizmet veriyor.

Minibüsler

İlçenin hemen her mahallesinde durakları bulunan minibüslerle de terminale ulaşım mümkün. Akşam 19:00’a kadar her 15 dakikada bir olan minibüs seferleri 19:00’dan sonra her yarım saate bir olarak saat 24:00’a kadar devam ediyor.

Taksi

Bandırma merkezinde ve terminalde 7 gün 24 saat hizmet veren taksi durakları bulunuyor. Aceleniz varsa taksi hizmetinden faydalanarak 5 dakika içinde terminale ulaşabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less