İstanbul Seyahat Havalimanı Online Otobüs Bileti

İstanbul Seyahat Havalimanı
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

İstanbul Seyahat Havalimanı Hakkında

İstanbul Seyahat, 1940 yılında Abit Tırış tarafından kuruldu. İlk seferlerini Samsun – Giresun arasında gerçekleştiren firma uzun yıllar boyunca sunduğu otobüs yolculuğu hizmetleri sayesinde kalitesini hissettirmeyi başardı. Bu çerçevede hem fazla sayıda yolcuya hizmet sundu hem de sefer sayısını ciddi seviyelere taşıdı. 
Otobüs yolculuğu konusunda Türkiye’nin en önemli firmaları arasında yer alan İstanbul Seyahat, 1975 yılında İstanbul’da açılan ofisiyle daha kaliteli çözümler sunmaya başladı. Bu anlamda hem araç filosu büyüyen hem de sefer sayısı artan firma bir aile şirketi olarak yolculuğu kaliteli bir seviyeye ulaştırdı. 
İstanbul Seyahat Havalimanı adıyla 2019 yılında hizmet vermeye başlayan firma, İstanbul Havalimanı’na ulaşımda kolaylığı ön planda tutar. Bu çerçevede 2 saatte bir düzenlenen seferlerle 14 farklı duraktan yolcuların İstanbul Havalimanı’na ulaşması sağlanır. İstanbul ilçelerinin yanı sıra Çorlu ve Tekirdağ gibi noktalara da seferlerle İstanbul Havalimanı ulaşımı kolaylaşır. 
Araç kalitesini daima zirvede tutarak yolculara keyifli bir seyahat imkânı sunan İstanbul Seyahat Havalimanı; TV, internet ve diğer araç içi eğlence seçenekleri sayesinde dikkat çeker. Havalimanı ve şehrin muhtelif noktaları arasında gerçekleşen ulaşımda en çok tercih edilenler arasındaki yerini alan firma ile sadece konfor değil aynı zamanda uygun fiyat da vadeder.

İstanbul Seyahat Havalimanı Otobüslerinin Yolculara Sunduğu İmkanlar

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım İstanbul Seyahat Havalimanı otobüs seferlerini bulabilir miyim?
expand_more
Enuygun'da aradığınız İstanbul Seyahat Havalimanı otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun İstanbul Seyahat Havalimanı seferlerini bir arada görebilirsiniz.
İstanbul Seyahat Havalimanı hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
İstanbul Seyahat Havalimanı; İstanbul Havalimanı, Edirne, Tekirdağ, Kırklareli gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
İstanbul Seyahat Havalimanı biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?
expand_more
İstanbul Seyahat Havalimanı otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
İstanbul Seyahat Havalimanı otobüslerinde WiFi var mı?
expand_more
Hayır, İstanbul Seyahat Havalimanı otobüslerinde yolcularına WiFi hizmeti sunmuyor.
İstanbul Seyahat Havalimanı otobüslerinde priz var mı?
expand_more
Hayır, İstanbul Seyahat Havalimanı otobüslerinde priz bulunmuyor.
İstanbul Seyahat Havalimanı biletimin çıktısını almama gerek var mı?
expand_more
Hayır, İstanbul Seyahat Havalimanı otobüs biletinizin çıktısı olmadan otobüse binebilirsiniz. Enuygun üzerinden otobüs bileti aldıktan sonra size PNR numarası içeren bir SMS ve e-posta iletiliyor. Gönderilen bileti çıktı almanıza gerek olmadan PNR kodunuzu ve kimliğinizi göstererek otobüse binebilirsiniz.
İstanbul Seyahat Havalimanı ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
İstanbul Seyahat Havalimanı her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
İstanbul Seyahat Havalimanı otobüslerinde tuvalet var mı?
expand_more
Hayır, İstanbul Seyahat Havalimanı otobüslerinde tuvalet bulunmuyor.
İstanbul Seyahat Havalimanı otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, İstanbul Seyahat Havalimanı otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
İstanbul Seyahat Havalimanı Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 2019
Genel Merkez: İstanbul
Kurucu: İstanbul Seyahat
expand_less