Ankara - Balıkesir Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Yaklaşık Seyahat Mesafesi
547 km
Yaklaşık Sefer Süresi
7 sa 57 dk
En Son Satış
44 dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
70 TL
Günlük Sefer Sayısı
20 Sefer noktası
Popüler Otobüs Firmaları
Balıkesir Uludağ, Pamukkale Turizm

Ankara Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Ankara Terminali’ne şehrin hemen her yerinden kolayca ulaşabileceğiniz pek çok seçenek bulunuyor. Bunlar arasında en çok kullanılanlar ise Ankaray raylı sistem, belediye otobüsleri (EGO), firma yolcu servisleri, taksi ve minibüsler.

Belediye Otobüsleri (EGO)

Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin işlettiği otobüslerle terminale pek çok noktadan kolayca ulaşabilirsiniz. 442-3, 419, 479, 417, 545, 230-3, 419 A, 479, 484, 417, 217, 511-3, 573, 521-3, 512-3, 524, 564, 537, 573 ve 511 numaralı belediye otobüsleriyle şehrin her semtinden terminale ulaşabilirsiniz.

Ankaray

Ankaray’ın herhangi bir istasyonundan Ankara Terminali (AŞTİ) yönüne giden metro hatlarından birine binebilirsiniz. Ankaray, terminalin içinde bulunuyor ve 6:00 – 24:00 arasında hizmet veriyor. Ankara Tren Garı’ndan da Ankaray ile terminale ulaşım bulunuyor. Terminal, Ankaray’ın son durağını oluşturuyor ve metrodan indikten sonra 5 dakikalık bir yolculukla otobüs peronlarına ulaşabilirsiniz.

Yolcu Servisleri

Terminalde ofisleri bulunan otobüs firmaları ücretsiz yolcu servisleri sağlıyorlar. Şehirdeki bilet satış ofislerinden binebileceğiniz bu servislerle Ankara Terminali’ne ulaşabilirsiniz.

Minibüs

Şehrin pek çok semtinden terminale giden minibüsler bulunuyor. Mevlana Bulvarı’nda minibüsten indikten sonra 2 dakikalık bir yürüyüşle terminale ulaşabilirsiniz.

Taksi

Ankara merkezinde kolayca bulabileceğiniz taksilerle de terminale hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Havalimanından Terminale Ulaşım

Terminale Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan ulaşmak istiyorsanız Havaş servisleri veya havalimanı yolcu çıkış kapısı önünde durakları bulunan belediye otobüslerini kullanabilirsiniz. Bu yolculuklar yaklaşık olarak 1,5 saat sürüyor.

 

Otogardan Balıkesir Şehir Merkezine Ulaşım

Balıkesir Terminali, şehrin çıkışında çevre yolu üzerinde bulunuyor ve yolcuların terminalden şehir merkezine ulaşabilecekleri pek çok ulaşım aracı var.

Belediye Otobüsleri

D2 ve G2 terminal hatları 7/24 hizmet veriyor ve terminalden yolcuların kolayca şehir merkezindeki pek çok semte ve üniversite kampüsüne kısa sürede ulaşmasını sağlıyor.

Yolcu Servisleri

Terminalden şehir merkezine gitmek için en çok tercih edilen ulaşım araçlarından biri olan ücretsiz yolcu servisleri, terminal çıkış kapısı önünden her yarım saatte bir hareket ediyor. Seyahat ettiğiniz firmanın yolcu servisini kullanarak şehrin merkezi noktalarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Minibüsler

Terminal çıkış kapısı önünde durakları bulunan minibüslerle de hem şehir merkezine hem de ilçelere kolayca gidebilirsiniz. Terminal minibüsleri sabah saat 06:00’dan gece 24:00’a kadar hizmet veriyor.

Taksi

Taksi ile şehirde istediğiniz yere kısa ve rahat bir yolculukla ulaşabilirsiniz. Hem terminal taksi durağında hem de terminal yanındaki duraklarda 24 saat taksi bulabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Ankara - Balıkesir Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs FirmasıAnkara Balıkesir Bilet FiyatlarıGünlük Otobüs Seferi SayısıOrtalama Sefer Süresi
Balıkesir Uludağ 115 TL4 7 sa 57 dk
Pamukkale Turizm 150 TL4 7 sa 57 dk
Metro Turizm 140 TL3 7 sa 57 dk
Topçam Turizm 90 TL2 7 sa 57 dk
Esadaş 100 TL2 7 sa 57 dk
Bizim Iğdır Seyahat 70 TL1 7 sa 57 dk
Seyahat Yazılarında Balıkesir
arrow_back
arrow_forward
Tüm Yazılar

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Ankara - Balıkesir otobüs bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

expand_more
Enuygun, Ankara - Balıkesir otobüs seferleri için arama yaptığınızda bu rotada sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip direkt olarak karşılaştırıyor. Böylece aradığınız tarih için farklı firmaların Ankara - Balıkesir seferlerini bir arada görebilir ve en uygun otobüs biletini satın alabilirsiniz.

Ankara - Balıkesir arası seyahat mesafesi kaç kilometre ve yolculuk kaç saat sürer?

expand_more
Ankara - Balıkesir arası toplam 547 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 8 saat sürüyor.

Ankara - Balıkesir otobüs bileti alırken HES kodu kullanmam gerekecek mi?

expand_more
Evet, Ankara - Balıkesir arası otobüs bileti satın almak için yolcu bilgileri aşamasında göreceğiniz HES kodu alanına size özel HES kodunuzu yazmanız gerekiyor. HES kodu nasıl alınır başlıklı yazımızda aradığınız cevapları bulabilirsiniz.

Ankara - Balıkesir arası hangi otobüs firmalarının seferleri bulunuyor?

expand_more
Balıkesir Uludağ, Pamukkale Turizm, Metro Turizm Ankara - Balıkesir arası seferler düzenliyor.
expand_less