Manyas Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Manyas Otogarı
place
Yeni, Cengizhan Cad., 10470 Manyas/Balıkesir
local_phone
+902668181061

Manyas

Manyas Terminali Hakkında

Balıkesir'in doğal güzellikleri ile ünlü bir ilçesi olan Manyas’ın merkezinde Cengizhan Caddesi üzerinde bulunan Manyas Terminali; Kuş Cenneti Milli Parkı, Bandırma ve Erdek gibi pek çok turistik yere minibüslerle yolcuların ulaşımını sağlıyor.

Başta Çanakkale, Bursa, İstanbul ve Eskişehir olmak üzere ülkemizin bütün şehirlerine düzenli olarak otobüs bulabileceğiniz Manyas Terminali’nden Balıkesir merkezine de her yarım saatte bir minibüs sağlanıyor. Çevresinde marketler, restoranlar, oteller, ATM ve kafeler bulabileceğiniz terminale (0266) 818 10 61 numaralı telefonla ulaşabilirsiniz.

Şehir Merkezinden Manyas Otogarı'na Ulaşım

Manyas’ın her mahallesinden ve çevre beldelerden istediğiniz ulaşım aracını seçerek kolayca terminale ulaşabilirsiniz. Terminal, ilçe merkezine çok yakın olduğu için yürüyerek de 10 dakikada terminalde olabilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Maltepe Caddesi ve Cumhuriyet Caddesi gibi merkezi noktalarda ve hemen her mahallede belediye otobüsü durağı bulabilirsiniz. Terminal otobüsleri her yarım saatte bir duraklardan geçiyor.

Minibüsler

Sadece Manyas ilçe merkezinden değil aynı zamanda Erdek, Gönen, Bandırma ve Balıkesir gibi il ve ilçelerden de terminale minibüslerle ulaşım imkanı bulunuyor.

Taksi

Meydan Sokak üzerinde7 gün 24 saat açık olan Manyas Taksi bulunuyor. (0266) 818 12 05 numaralı telefondan istediğiniz saatte bulunduğunuz noktaya taksi çağırarak terminale 5 dakikada gidebilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less