Savaştepe Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Savaştepe Otogarı
place
Cumhuriyet Mah. Cumhuriyet Cd., 10590 Savaştepe/Balıkesir

Şehir Merkezinden Savaştepe Otogarı'na Ulaşım

Balıkesir'e 24 kilometre uzaklıktaki küçük Savaştepe ilçesinin otobüs terminali, ilçe merkezine yürüyüş mesafesinde Cumhuriyet Caddesi üzerinde yolculara hizmet veriyor. İlçenin birçok ana caddesi ve mahallesinden 10 dakikalık yürüyüşle ulaşabileceğiniz otogara belediye otobüsleri, Balıkesir belediye otobüsleri, ilçeler arası hizmet veren birlik minibüsleri ve taksiler ile de hem ilçe merkezinden hem de çevre il ve ilçelerden ulaşabilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Savaştepe belediye otobüslerinin Adnan Doğan Caddesi, Balıkesir Savaştepe Yolu, İstiklal Camii önündeki Makber Sokak, İstiklal Caddesi, Hürriyet Caddesi, Savaştepe Belediyesi ve Savaştepe Devlet Hastanesi gibi pek çok noktada ve hemen her mahallede durakları bulunuyor. Her 15 dakikada bir belediye otobüsü bulabilir ve kısa bir yolculukla otobüs saatinizden önce otogarda olabilirsiniz.

Balıkesir Belediye Otobüsleri

Balıkesir merkezinden Savaştepe Otogarı’na ulaşmak için kullanabileceğiniz otobüsler; Balıkesir Vasıf Çınar Caddesi, Mehmetçik Caddesi ve Beyoğlu Caddesi'nden her gün 07:30, 11:15 ve 18.30 saatlerinde Savaştepe'ye yolcuların ulaşımını sağlıyor.

Birlik Minibüsleri

Genellikle ilçeler arası hizmet sunan kooperatiflere bağlı birlik minibüsleri ile Erdek, Ayvalık ve Erdemit gibi turistik ilçelerin yanı sıra Balıkesir'e bağlı 19 ilçesi ve onlarca köyden de her saat otogara gitmek mümkün.

Taksi

Savaştepe Otogarı’na toplu taşıma saatleri dışında gitmek için taksi hizmetinden faydalanabilirsiniz. Adnan Doğan Caddesi üzerinde, 7 gün 24 saat hizmet veren Savaştepe Taksi’ye 0546 237 10 73 numaralı telefonla ulaşabilirsiniz.

Savaştepe Ortalama Sıcaklık
 • Çarşamba
  19 /Hava Durumu
 • Perşembe
  21 /Hava Durumu
 • Cuma
  22 /Hava Durumu
 • Cumartesi
  24 /Hava Durumu
 • Pazar
  22 /Hava Durumu
expand_less