Demirci Halıkent Turizm Online Otobüs Bileti

Demirci Halıkent Turizm
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Halı Kent Turizm Hakkında

İstanbul, Balıkesir, Bursa, Ankara ve İzmir gibi noktalara seferler düzenleyen Halı Kent Turizm, 1983 yılından bu yana seyahat sektöründe hizmet veriyor. 2005 yılında İstanbul ile diğer kentler arasında karşılıklı seferlere başlayan firma, 2006 yılına gelindiğinde hizmet ağına Ankara’yı dahil etti. Filosunda yolculara oldukça konforlu bir seyahat imkanı sunan araçları bulunduran Halı Kent Turizm seferleri sayesinde zengin ikram seçenekleriyle renklenen keyifli bir yolculuk yapma fırsatı bulabilirsiniz. Özellikle her gün gerçekleşen Ankara - İstanbul seferiyle tercih edilen firmanın hizmet verdiği her noktada bulunan ofislerinde bilet değişim ve diğer seyahat işlemlerinizi çok kısa süre içerisinde gerçekleştirmeniz mümkün. 

İstanbul’da Vatan Caddesi, Taksim, Bağcılar, Mecidiyeköy, Okmeydanı, Sefaköy, Büyükçekmece, Beşiktaş, Zincirlikuyu ve Çağlayan gibi pek çok noktaya servis olanağı sunan Halı Kent Turizm’in araçlarından indikten sonra tüm bu yerlere herhangi bir ücret ödemeden kısa sürede gelebilirsiniz. Firmanın sefer ağında bulunan noktalar arası birbirine genellikle son derece yakın. Bu sayede mola vermeye gerek kalmadan, kesintisiz bir şekilde seyahatinizi tamamlayabilir ve zaman kazanabilirsiniz. Hızlı ve uygun fiyatlı hizmetlerin yanı sıra seyahatin güvenli ve huzurlu bir atmosferde gerçekleşmesini de öncelikleri arasında tutan Halı Kent Turizm, dünden bugüne yolcularının memnuniyet düzeyini daima daha üst noktalara taşıyarak artırmayı hedefliyor.

Demirci Halıkent Turizm Otobüslerinin Yolculara Sunduğu İmkanlar

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Demirci Halıkent Turizm otobüs seferlerini bulabilir miyim?
expand_more
Enuygun'da aradığınız Demirci Halıkent Turizm otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Demirci Halıkent Turizm seferlerini bir arada görebilirsiniz.
Demirci Halıkent Turizm hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
Demirci Halıkent Turizm; Manisa, İstanbul, Balıkesir, Bursa gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
Demirci Halıkent Turizm biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?
expand_more
Demirci Halıkent Turizm otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Demirci Halıkent Turizm otobüslerinde WiFi var mı?
expand_more
Evet, Demirci Halıkent Turizm otobüslerinde yolcularına WiFi hizmeti sunuyor.
Demirci Halıkent Turizm otobüslerinde priz var mı?
expand_more
Evet, Demirci Halıkent Turizm otobüslerinde priz bulunuyor.
Demirci Halıkent Turizm biletimin çıktısını almama gerek var mı?
expand_more
Hayır, Demirci Halıkent Turizm otobüs biletinizin çıktısı olmadan otobüse binebilirsiniz. Enuygun üzerinden otobüs bileti aldıktan sonra size PNR numarası içeren bir SMS ve e-posta iletiliyor. Gönderilen bileti çıktı almanıza gerek olmadan PNR kodunuzu ve kimliğinizi göstererek otobüse binebilirsiniz.
Demirci Halıkent Turizm ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Demirci Halıkent Turizm her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Demirci Halıkent Turizm otobüslerinde tuvalet var mı?
expand_more
Hayır, Demirci Halıkent Turizm otobüslerinde tuvalet bulunmuyor.
Demirci Halıkent Turizm otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Demirci Halıkent Turizm otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Demirci Halıkent Turizm Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 1983
Otobüs Sayısı: 15
Durak Sayısı: 21
Genel Merkez: Manisa
Kurucu: Kooperatif
expand_less