Sındırgı Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Sındırgı Otogarı
place
Camicedit Mah. Yunus Emre Cd., 10330 Sındırgı/Balıkesir

Şehir Merkezinden Sındırgı Otogarı'na Ulaşım

Balıkesir merkezine 77 kilometre uzaklıktaki Sungurlu ilçesinin otobüs terminali, içe merkezinin ortasında Yunus Emre Caddesi üzerinde, ilçenin her yerinden yürüyüşle kolayca ulaşılabilecek bir noktaya yer alıyor. Yolcular otogara Atatürk Parkı, Kültür Caddesi, Sındırgı Belediyesi, Balıkesir Caddesi, Atatürk Caddesi ve Necip Fazıl Kısakürek Caddesi gibi pek çok noktadan yürüyerek 10 dakika içinde ulaşabilirler. İsteyen yolcular ise kendilerine sunulan belediye otobüsleri, ilçeler arası minibüsler ve taksilerle de 10 dakika içinde otogarda olabilirler.

Belediye Otobüsleri

Balıkesir Üniversitesi Sındırgı Meslek Yüksekokulu, Kavak Caddesi, Koca Çınar Parkı ve Balıkesir Caddesi gibi pek çok büyük caddede ve Camicedit Mahallesi, Çavdaroğlu Mahallesi, Gölcük Mahallesi gibi pek çok mahallede durağını görebileceğiniz belediye otobüsleriyle sabahın erken saatlerinden akşam saatlerine kadar kısa bir yolculukla otogara kolaylıkla gidebilirsiniz.

İlçeler arası ulaşım hizmeti sunan belediye otobüsleri ise saat 06:45 ile 23:00 arası Balıkesir'den, 10:00 ile 18:30 arası Akhisar'dan; 08:20, 13:00 ve 17:00 saatlerinde ise Gölcük'ten Sındırgı Otogarı’na yolcuların ulaşımını sağlıyor.

Minibüsler

Balıkesir'in 19 ilçesinden ve her köyünden minibüslerle otogarına her saat gelmeniz mümkün. Minibüsler, Gördes Devlet Hastanesi ve Celal Bayar Üniversitesi Gördes Meslek Yüksek Okulu gibi pek çok önemli noktadan otogara ulaşım sağladığı için de yolcular tarafından tercih ediliyor.

Taksi

Atatürk Caddesi üzerinde durağını göreceğiniz Meydan Taksi, 7 gün 24 saat açık ve yolculara hizmet veriyor. 0266 516 13 63 numaralı telefonla ulaşabileceğiniz taksilerle ekonomik fiyatlarla otobüs saatinizden önce otogara ulaşabilirsiniz.

Sındırgı Ortalama Sıcaklık
 • Cuma
  21 /Hava Durumu
 • Cumartesi
  24 /Hava Durumu
 • Pazar
  22 /Hava Durumu
 • Pazartesi
  17 /Hava Durumu
 • Salı
  18 /Hava Durumu
expand_less