Gönen Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Gönen Otogarı
place
Altay Mah. 6. Sk. No:4 10900 Gönen/Balıkesir
local_phone
+902667623700

Gönen

Gönen Terminali Hakkında

Balıkesir’in şirin bir ilçesi olan Gönen; Bandırma, Erdek ve Biga gibi ülkemizin doğal güzellikleriyle ünlü tatil beldelerine yakın olmasından dolayı oldukça hareketli bir terminale sahip. Gönen Terminali’nden hem bu ilçelere hem de Türkiye’nin bütün büyük şehirlerine her saat otobüs bulabilirsiniz.

Merkezi bir konumda bulunan terminale ulaşım da oldukça kolay ve yolculara pek çok ücretli ve ücretsiz bir ulaşım aracı sağlanıyor. Gönen Terminali içerisinde ise bekleme alanları, restoran, tuvalet, mescit, büfe ve yöresel ürünleri alabileceğiniz tezgahlar bulunuyor. Terminal minibüs peronundan Balıkesir’in her ilçesi ve köyüne de düzenli olarak minibüs bulabilirsiniz.

Şehir Merkezinden Gönen Otogarı'na Ulaşım

Balıkesir’in termal kaynaklarıyla ünlü ilçesi Gönen’de otobüs terminali merkeze oldukça yakın. Gönen ilçe merkezinden bineceğiniz taksi veya minibüslerle terminale 10 dakika içinde gelebilirsiniz. Ayrıca seyahat ettiğiniz firmanın servis olanağı bulunuyorsa, bu araçlarla da ücret ödemeden Gönen Terminali’ne dakikalar içerisinde erişebilirsiniz. 

Minibüs  

Gönen'de kooperatif minibüsleri ile terminale 10 dakika içinde erişim sağlanabiliyor. İlçe merkezinin neredeyse tamamından yolcularını alarak ilerleyen bu araçlarla uygun fiyata yolculuk yapabilirsiniz. Üstelik kooperatif minibüsleri Gönen’in çevresinde yer alan diğer yerleşimlerden de direkt olarak Gönen Terminali’ne ulaşma imkanı sunuyor. 

Taksi 

Gönen’de terminale yolculuk sırasında taksiler çok sık tercih edilmiyor. Buna karşılık ilçede rahat ve zahmetsiz bir taşıtla terminale yolculuğunu tamamlamak isteyenler için taksiler en ideal araçlar arasında. Yoldan taksi çevirerek veya yakınlarda bulunan duraklardan çağırarak Gönen Terminali’ne gelmeyi tercih edebilirsiniz. 

Servis Aracı  

Gönen ilçe merkezinden terminale doğru yola çıkmadan önce biletinizi satın aldığınız firmayı arayabilir ve servis olanaklarını öğrenebilirsiniz. Böylece ilçede çalışan taksi veya minibüslere ücret ödemeden, çok daha ekonomik bir şekilde terminalin yolunu tutabilirsiniz. 

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less