Akçay Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Akçay Otogarı
place
Akçay Mah. Belediye Otogarı, 10390 Edremit/Balıkesir
local_phone
+902663841070

Akçay

Akçay Terminali

Balıkesir şehrinin doğa güzellikleriyle ünlü ilçesi Erdemit’te bulunan Akçay Terminali, Erdemit merkezinde güzel bir konumda yer alıyor. Özellikle yaz aylarında doğa turizmi için bölgeye gelen yerli ve yabancı turistlerden dolayı çok hareketli olan Akçay Terminali’nde bu aylarda çevre illere ve ilçelere ek otobüs seferleri de düzenleniyor. Yine yaz aylarında pek çok firmanın ofis açtığı Akçay Terminali’nde kış aylarında ise sadece yerel firmalar hizmet veriyor.

Erdemit’in her yerinden dolmuşlar, belediye otobüsleri veya taksiyle kolayca ulaşabileceğiniz Akçay Terminali’nden Türkiye’nin her şehrine kolayca otobüs bulabilir ve güvenli bir yolculuk yapabilirsiniz. Küçük bir terminal olmasına rağmen Akçay Terminali, oldukça modern ve terminal içinde açık-kapalı bekleme alanları, restoran, kafe, mescit ve güzel hediyelik eşya dükkanları bulunuyor.

 

Şehir Merkezinden Akçay Otogarı'na Ulaşım

İlçe merkezine biraz uzak bir noktaya olan Akçay Terminali’ne ücretli veya ücretsiz ulaşım araçlarından birini seçerek kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Belediye otobüsleri hem ilçe merkezinde hem de Erdemit ve Balıkesir’den terminale ulaşım sağlıyor. Her saat başı merkezi duraklardan hareket eden belediye otobüsleriyle kolayca terminale ulaşabilirsiniz.

Yolcu Servisleri

Otobüs firmalarının sağladığı ücretsiz yolcu servisleri, terminale ulaşım için en çok tercih edilen araçlar. Yolcu servisleriyle otobüs kalkış saatinizden önce terminale ulaşabilirsiniz. Şehir içi yolcu servislerini firmaların bilet satış ofisleri önünde bulabilirsiniz.

Minibüsler

Hemen her mahallede durakları bulunan minibüsler her saat başı kalkıyor. Bu minibüslerle ilçenin mahalleleri, Erdemit, Balıkesir ve köylerden terminale kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Taksi

Akçay’ın ana caddelerinde 7 gün 24 saat hizmet veren taksi durakları var. Kısa sürede terminale ulaşmanız gerekiyorsa taksi hizmetinden de faydalanabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less