Havran Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Havran Otogarı
place
Tekke, 10560 Havran/Balıkesir

Havran

Havran Terminali Hakkında

Balıkesir şehrine bağlı Havran ilçesi merkezinde hizmet veren Havran Terminali, Kazdağları Milli Parkı, Burhaniye ve Ayvalık gibi doğal güzellikleriyle ünlü beldelerin kavşak noktasında yer aldığı için özellikle ilkbahar ve yaz aylarında oldukça hareketli oluyor.

Küçük bir terminal olan Havran Terminali’nde Türkiye’nin pek çok noktasına ve Gömeç, Burhaniye, Akçay ve Ayvacık gibi ilçelere her gün düzenli olarak otobüs seferleri sunuluyor. Havran Terminali, şehirler arası otobüs yolculukları de için bir mola noktası olarak hizmet veriyor. Terminal içerisinde bekleme alanları, restoran, tuvalet, mescitler ve hediyelik eşya dükkanları bulabilir, bölgede yetiştirilen ürünleri satan tezgahlarda alışveriş yapabilirsiniz.

 

Şehir Merkezinden Havran Otogarı'na Ulaşım

Çevre yolu üzerinde bulunan ilçenin otobüs terminaline hem ilçe merkezinden hem de komşu turistik ilçelerden pek çok ulaşım aracıyla gitme şansınız var.

Minibüsler

İlçenin büyük caddelerinde ve hemen her mahallesinde duraklarını görebileceğiniz minibüsler, gece 22:00’a kadar terminale yolcuların ulaşımını sağlıyor. İlçe minibüslerini kullanarak Burhaniye ve Akçay gibi turistik ilçelerden de terminale ulaşabilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Menderes Caddesi ve Sakarya Caddesi gibi kalabalık caddelerde de duraklarını bulabileceğiniz belediye otobüsleri ile sabah 08:00’den gece 22:00’a kadar terminale gidebilirsiniz.

Taksi

Yılmaz Akpınar Bulvarı üzerinde durağı bulunan ve 7 gün 24 saat hizmet veren Özen Taksi Durağı’ndan (0266) 432 11 70 numaralı telefondan taksi çağırabilir ve kısa bir yolculukla terminale ulaşabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less