Edremit Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Edremit Otogarı
place
Hamidiye, 544. Sk. No:1, 10300 Edremit/Balıkesir
local_phone
+902663731070

Edremit

Balıkesir şehir merkezine yaklaşık 90 kilometre mesafede yer alan Edremit Otobüs Terminali, özellikle yaz aylarında pek çok turist çeken ilçeye hizmet veriyor. Enfes doğası ve koylarıyla meşhur Edremit’e kara yolu ile seyahat edenleri buluşturan Edremit Terminali’nde otobüs bekleme alanlarının yanı sıra hediyelik eşya satılan büfeler ve bilet satış ofisleri mevcut. Hem kapalı hem de açık alanları bulunan terminalde Metro Turizm, Süha Turizm, Kamil Koç, Ulusoy Turizm, Balıkesir Turizm ve Beydağı Turizm gibi firmaların yazıhanelerini bulabilirsiniz.  

Edremit merkezden minibüslerle 10 dakikadan kısa sürede ulaşılabilen Edremit Otobüs Terminali’ne bazı firmaların ücretsiz servis seferleri de bulunuyor. Altınoluk ve Akçay gibi turistik noktaların yanı sıra Ankara, Bursa, Balıkesir şehir merkezi, İstanbul ve İzmir’e terminalden direkt seyahat edebilirsiniz. Yolculara rahatlık sağlayan pek çok bölümden meydana gelen terminalde ayrıca yeterli sayıda dinlenme alanı da yer alıyor.

Şehir Merkezinden Edremit Otogarı'na Ulaşım

Şehir merkezine biraz uzak olan otobüs terminaline yolcular için sunulan birçok ulaşım aracından birini seçerek kısa sürede gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Belediye otobüsleri, ilçe merkezinden terminale ulaşım sağlamanın yanı sıra Balıkesir, Akçay ve Altınoluk’tan da yolcuların terminale ulaşmasını sağlıyor. Terminal – Mıhlı Mahallesi otobüs hattı; SGK Kampı, Özdemir Kent, Akçay Işıklar ve Mıhlı Köprü gibi pek çok merkezi noktadan geçiyor.

Yolcu Servisleri

Ücretsiz yolcu servislerinden faydalanarak da terminale otobüs kalkış saatinizden önce ulaşabilirsiniz. Firmaların yolcu servisleri, ilçe merkezindeki bilet satış ofisleri önünden belirli saatlerde kalkıyor.

Minibüsler

Erdemit’te hem şehir içinde hem de çevre ilçe ve köyler arasında hizmet veren minibüsler bulunuyor. Merkez mahallerde durakları bulunan minibüsleri her saat başı bulabilir ve kısa zamanda terminale ulaşabilirsiniz.

Taksi

Şehir merkezinde 7 gün 24 saat hizmet veren taksi duraklarını kolayca bulabilirsiniz. Aceleniz veya çok bavulunuz varsa taksi hizmetini kullanarak 5 dakika içinde terminale ulaşabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less