Ayvalık Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Ayvalık Otogarı
place
150 Evler Mahallesi, 10400 Ayvalık/Balıkesir
local_phone
+902663314323

Ayvalık

Balıkesir’in turistik ilçesi Ayvalık’ta hizmet veren Ayvalık Otobüs Terminali’nden Türkiye’nin pek çok noktasına direkt otobüs seferleri düzenleniyor. Özellikle bölgenin turistik açıdan popülerlik kazandığı dönem olan yaz aylarında Ayvalık Terminali’nden karşılıklı olarak gerçekleşen otobüs seferlerinin sayısı artıyor. 

Cunda Adası, Şeytan Sofrası ve Sarımsaklı Plajı gibi turistik cazibe merkezlerine seyahat ederken Ayvalık Otobüs Terminali üzerinden aktarma yapabilirsiniz. Kamil Koç, Metro Turizm, Ulusoy, Süha Turizm, Pamukkale, Balıkesir Turizm, Körfez Birlik ve Balıkesir Uludağ Turizm ise terminalden seferleri bulunan firmalar arasında. 

İlçe merkezinden Ayvalık Otobüs Terminali’ne gelirken minibüslerden veya servis araçlarından yararlanabilirsiniz. Terminal içinde bulunan büfeden ise seyahatinizden önce ve sonra soğuk içecekler ve kraker, bisküvi gibi atıştırmalıklar satın alabilirsiniz.

Şehir Merkezinden Ayvalık Otogarı'na Ulaşım

Ayvalık Terminali’ne ilçe merkezinden, komşu beldelerden ve Balıkesir’den gitmek için pek çok alternatif ulaşım aracından birini kullanabilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Terminal otobüsü Ayvalık Merkez Hastanesi durağından başlayan rotasına Ayvalık Meydanı, adliye ve Kipa Alışveriş Merkezi ile devam ediyor. Otobüsler sabah 07:20 gece 22:00 saatleri arasında hizmet veriyor. Terminale ulaşabileceğiniz başka bir belediye otobüsü hattı olan Çamlık -Laka hattı ise Ayvalık Meydanı, Armutçuk, Muammer Aksoy Caddesi ve Kipa Alışveriş Merkezi duraklarından geçiyor ve sabah saat 07.00’dan gece 24:00’a kadar hizmet veriyor.

Minibüsler

İlçenin pek çok merkezi noktasından gece 24:00’a kadar hizmet veren minibüslerle terminale kolayca ulaşabilirsiniz. Minibüsler; Balıkesir, Cunda Adası ve Çamlık gibi yerlerden de terminale yolcuların ulaşmasını sağlıyor.

Taksi

Ayvalık Terminali, ilçe merkezine yakın bir konumda bulunduğu için en çok tercih edilen yöntemlerden biri de taksiler. İlçe merkezinde ve otellerin önünde 24 saat hizmet veren taksilerle kısa sürede ve istediğiniz saatte terminale gidebilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less