Balya Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Balya Otogarı
place
Koca Cami Mah. Gönen Cd. No:20, 10840 Balya/Balıkesir

Şehir Merkezinden Balya Otogarı'na Ulaşım

Balıkesir'in tereyağları ile ünlü ilçesi Balya’nın ortasında yer alan Balya Otogarı, birçok yoğun caddeden ve resmi dairelerden yürüyerek ulaşabileceğiniz güzel bir konumda yer alıyor. Balya Belediyesi, Atatürk Caddesi, Belediye Oteli ve Çanakkale Caddesi gibi merkezi noktalardan 5 dakikalık bir yürüyüşle ulaşabileceğiz otogara yolculara sağlanan belediye otobüsleri, ilçeler arası birlik minibüsleri ve 24 saat boyunca taksilerle de ulaşabilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Yolcuların otogara ulaşım için en sık tercih ettiği ulaşım araçları Balya içinde hizmet veren belediye otobüsleri. Kurtuluş Caddesi, Efeoğlu Caddesi ve Merdivenli Sokak gibi merkezi yerlerin yanında ilçenin hemen her mahallesinden de belediye otobüsleri ile akşam saatlerine kadar kısa bir yolculukla otogar ulaşmanız mümkün.

Birlik Minibüsleri

Balya Birlik Taşıyıcılar Kooperatifi'nin işlettiği ilçeler arası minibüsler daha çok Balıkesir'in 19 ilçesi ve köyleri ile Balya Otogar arasında ulaşım hizmeti sağlıyor. Bu minibüsler ile her gün 09:00’dan 18:00’a kadar her saat çevre ilçe ve köylerden kolayca otogara gidebilirsiniz.

Taksi

Balya oldukça küçük bir ilçe olduğundan ve otogar ilçede merkezi bir konumda bulunduğundan çok az sayıda taksi durağı yolculara hizmet veriyor. Koca Mağara Caddesi üzerinde durağı bulunan Meydan Taksi ile 5 dakikalık kısa bir yolculukla otogarda olabilirsiniz.

expand_less