Beylikdüzü Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Beylikdüzü

Beylikdüzü Otogarı, İstanbul’un Beylikdüzü ilçesi sınırları içerisinde yer alan bir indirme bindirme noktası olarak biliniyor. Esenler Otogarı’na yaklaşık 37 kilometre mesafede bulunan otogar, yolcular için otobüs yolculukları için kalkış ya da aktarma noktası olarak kullanılıyor. Burada bulunan otobüs firması ofisleri yolcuların iniş ve binişlerinde organizasyonu sağlıyor.

Beylikdüzü Otogarı bir tesisi ya da otogar binası bulunmayan noktalardan bir tanesi olarak kabul ediliyor. Yolcuların otobüse binmek ve otobüsten inmek için tercih ettiği bu alan yoğun bir şekilde kullanılıyor. Bu nedenle de bölgede yaşayanlar için büyük bir kolaylık sunuyor.

Kamil Koç, Nilüfer ve Ulusoy gibi pek çok firma tarafından kullanılan bu nokta otobüs seyahati söz konusu olduğunda büyük imkanlar tanıyor. Ancak bir tesis yapısının olmaması sebebiyle alanda kafe, restoran ve büfe gibi hizmetler bulunmuyor. Yolcu potansiyeli bakımından çok önemli bir yer olan Beylikdüzü Otogarı yoğunluk nedeniyle zaman zaman otobüslerin sıralandığı bir yere dönüşüyor. Konumu itibarıyla Beylikdüzü Otogarı'na ulaşım oldukça kolay.

Şehir Merkezinden Beylikdüzü Otogarı'na Ulaşım

İstanbul’un Beylikdüzü ilçesinde bir indirme ve yolcu alma noktası olarak hizmet veren Beylikdüzü Otogarı’na yolcuların istedikleri saatte kolayca gidebilmeleri için pek çok farklı ulaşım aracı hizmet veriyor.

İETT Otobüsleri

Şehrin birçok merkezi noktasında, sokak ve caddede duraklarını görebileceğiniz İETT otobüsleri ile kolayca Avrupa Yakası’ndaki pek çok semtten Beylikdüzü Otogarı’na gidebilirsiniz. Otogara veya yakın noktalara ulaşabileceğiniz İETT otobüslerinin numaraları ve güzergahları ise şöyle: 145T Beylikdüzü-Taksim, 303A Silivri-Avcılar metrobüs, 400A Beykent-Avcılar metrobüs, 429A Kıraç-Avcılar metrobüs, 418 Hadımköy-Haramidere, 76BA Büyükçekmece, 76 Beylikdüzü-Bakırköy, 401 Beylikdüzü-Çatalca, 448 Mimarsinan-Beylikdüzü ve 401T Tepekent-Haramidere.

Metrobüs

Metrobüslerden de faydalanarak pek çok noktadan otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Kullanabileceğiniz metrobüs hat numaraları ve güzergahları şu şekilde:

34 numaralı hat (26 durak): Avcılar Merkez Üniversite Kampüsü-Zincirlikuyu

34C numaralı hat (26 durak): Beylikdüzü (TÜYAP)-Cevizlibağ

34A numaralı hat (19 durak): Cevizlibağ-Söğütlüçeşme

34B numaralı hat (12 durak): Beylikdüzü Sondurak-TÜYAP-Avcılar Merkez Üniversite Kampüsü

34BZ numaralı hat (37 durak): Beylikdüzü Sondurak (TÜYAP)-Zincirlikuyu

34G numaralı hat (44 durak): Beylikdüzü (TÜYAP)-Söğütlüçeşme

34Z numaralı hat (8 durak): Zincirlikuyu-Söğütlüçeşme

34AS numaralı hat (33 durak): Avcılar (İÜ Kampüsü)-Söğütlüçeşme

Metro

Beylikdüzü’ne direkt bir metro hattı hizmet vermiyor ama metro aktarmalı olarak otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. M1 Yenikapı veya M2 Yenikapı-Hacıosman metro hatlarını kullanarak ve otobüs aktarması yaparak otogara geçebilirsiniz.

Taksi

Avrupa Yakası’nın her büyük caddesi, hastane ve alışveriş merkezleri önlerinde 7 gün 24 saat hizmet veren taksi durakları bulmanız mümkün. Taksilerle hızlı ve direkt bir şekilde Beylikdüzü Otogarı’na ulaşabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less