Beylikdüzü Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Beylikdüzü

Beylikdüzü Otogarı, İstanbul’un Beylikdüzü ilçesi sınırları içerisinde yer alan bir indirme bindirme noktası olarak biliniyor. Esenler Otogarı’na yaklaşık 37 kilometre mesafede bulunan otogar, yolcular için otobüs yolculukları için kalkış ya da aktarma noktası olarak kullanılıyor. Burada bulunan otobüs firması ofisleri yolcuların iniş ve binişlerinde organizasyonu sağlıyor.

Beylikdüzü Otogarı bir tesisi ya da otogar binası bulunmayan noktalardan bir tanesi olarak kabul ediliyor. Yolcuların otobüse binmek ve otobüsten inmek için tercih ettiği bu alan yoğun bir şekilde kullanılıyor. Bu nedenle de bölgede yaşayanlar için büyük bir kolaylık sunuyor.

Kamil Koç, Nilüfer ve Ulusoy gibi pek çok firma tarafından kullanılan bu nokta otobüs seyahati söz konusu olduğunda büyük imkanlar tanıyor. Ancak bir tesis yapısının olmaması sebebiyle alanda kafe, restoran ve büfe gibi hizmetler bulunmuyor. Yolcu potansiyeli bakımından çok önemli bir yer olan Beylikdüzü Otogarı yoğunluk nedeniyle zaman zaman otobüslerin sıralandığı bir yere dönüşüyor. Konumu itibarıyla Beylikdüzü Otogarı'na ulaşım oldukça kolay.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less