Sultanbeyli Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Sultanbeyli Otogarı
place
Adil, Taşkesen Sk. No:2, 34935 Sultanbeyli/İstanbul
local_phone
+902164962480

Sultanbeyli

İstanbul’un Sultanbeyli ilçe merkezinde yer alan otobüs terminali, bir varış ve yolcu alım noktası olduğu için oldukça yoğun. Cesur Bingöl Turizm, Metro Turizm, Kamil Koç ve Ulusoy gibi pek çok ulusal firmanın bilet satış ofislerini yer aldığı Sultanbeyli Otogarı’nda ayrıca kuaför, restoran, market, büfe, mescitler, tuvaletler ve bekleme alanları da bulabilirsiniz.

Türkiye’nin bütün şehirlerine ve pek çok ilçeye her saat direk otobüs seferleri bulabileceğiniz otogara ulaşım için de hem Anadolu hem de Avrupa Yakası’nda İETT otobüsleri, metrobüsler, yolcu servisleri ve taksi-dolmuşlar hizmet veriyor. Otogar çevresinde de 7/24 açık taksi durakları, alışveriş merkezleri, restoranlar ve giyim mağazaları bulunuyor. 0216 496 24 80 numaralı telefonla Sultanbeyli otogarı’na ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

 

Şehir Merkezinden Sultanbeyli Otogarı'na Ulaşım

İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan Sultanbeyli ilçesinin otobüs terminali, merkezi bir noktada ve Anadolu Otoyolu’na oldukça yakın bir konumda bulunuyor. Ulaşım ağının çok gelişmiş olduğu şehirde otobüs terminaline ulaşım için İstanbul’un her iki yakasında da pek çok ulaşım aracı bulabilirsiniz.

İETT Otobüsleri

İETT otobüsleri ile İstanbul’un pek çok noktasından Sultanbeyli Terminali’ne ulaşmanız mümkün. 132P Kartal, 11ÜS Üsküdar, 14KS Kozyatağı Metro, UM73 Necip Fazıl Metro, 14S Kozyatağı Metro, 131 Ümraniye, 522ST Mecidiyeköy, 132C Kartal, 18K Kadıköy, 132P Veysel Karani-Kartal, 18A Acıbadem Metro, 132V Yenidoğan-Pendik YHT, 522ST Mecidiyeköy, 131C Sabiha Gökçen H.L.-Ümraniye, 131 Ümraniye, 131H Hilal Konutları-Tepeüstü, 18UK Uzundere-Kozyatağı, 19SB Bostancı ve Sultanbeyli arasında hizmet veren otobüs hatları hem Anadolu hem de Avrupa Yakası’nda geniş bir güzergaha sahip.

Yolcu Servisleri

Anadolu Yakası’nda bilet aldığınız firmanın size sağlayacağı ücretsiz yolcu servisleriyle de terminale otobüs saatinizden önce gitmeniz mümkün. Her 15 dakikada bir Barem, Dudullu, Çekmeköy, Madenler (Terminal), Çekmeköy, Çamlık (Terminal), Sarıgazi (Terminal), Samandıra (Terminal), Sancaktepe, Sultanbeyli (Terminal), Sabiha Gökçen Havalimanı ve Kurtköy Çarşı güzergahlarına sahip yolcu servislerini kullanabilirsiniz.

Metrobüsler

Sultanbeyli Terminali’ne Avrupa Yakası’ndan aktarma yaparak ulaşabileceğiniz bazı metrobüs hatları da mevcut. 34 durağa sahip 34AS hattı, Avcılar Merkez Üniversite Kampüsü-Söğütlüçeşme arasında hizmet veriyor. Bu metrobüs hattını sabah 06:30’dan gece saat 01:30’a kadar kullanabilirsiniz. 20 durağa sahip 34A hattı Cevizlibağ-Söğütlüçeşme arasında, sabah saat 05:00 ve 10:00, akşam ise 16:00-21:00 saatleri arasında hizmet veriyor.

45 duraktan geçen 34G Beylikdüzü son durak/TÜYAP-Söğütlüçeşme hattı da gece 01:00-05:00 arasında hizmet veriyor. 8 durağa sahip 34Z Zincirlikuyu-Söğütlüçeşme hattını ise sabah saat 05:00 ve gece 03:00 saatleri arasında kullanılabilirsiniz.

Söğütlüçeşme’ye ulaştıktan sonra İETT otobüsleri, taksi dolmuşlar, minibüsler veya taksiler ile kısa sürede Sultanbeyli Terminali’ne gidebilirsiniz.

Minibüsler

Aydos, Dudullu, Kurtköy, Mecidiye-Dudullu, Yeditepe Üniversitesi ve Yenidoğan minibüslerinin Anadolu Yakası’nda onlarca semtte, mahallede ve sokakta durakları bulunuyor. 30 dakikada bir bu minibüslerle de otobüs terminaline gitmeniz mümkün.

Taksi ve Taksi Dolmuşlar

Turgut Özal Bulvarı, Bağdat Caddesi, Kadıköy Meydanı, Paşa Limanı Caddesi ve Söğütlüçeşme gibi pek çok merkezi noktada bulabileceğiniz taksi dolmuşlarla da oldukça ekonomik fiyatlarla terminale gitmeniz mümkün.

Daha hızlı ve konforlu bir yolculuk için ise İstanbul’un büyük caddeleri üzerinde 7/24 hizmet veren taksilerden de faydalanabilirsiniz. Anadolu Yakası’nda 24 saat hizmet veren Bostancı İstasyon Taksi’ye (0216) 416 19 63, As Karayolları Taksi’ye (0216) 366 58 73, VIP transfer hizmeti sunan İstanbul VIP Taksi’ye (0216) 366 58 73 ve Yakacık Taksi’ye ise (0216) 452 52 52 numaralı telefonla ulaşarak bulunduğunuz noktaya taksi çağırabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less