Bursa - Sivas Otobüs Bileti Ara

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
834 km
Yaklaşık Sefer Süresi
13 sa 30 dk
En Son Satış
58 dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
90 TL
Günlük Sefer Sayısı
5 Sefer noktası
Popüler Otobüs Firmaları
Can Ardahan Turizm, Ağrı Ses Turizm

Bursa Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Bursa Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Bursa otogar, şehir merkezinden yaklaşık 8 kilometre uzakta konumlanıyor ve otogara ulaşmak yaklaşık 15 dakika sürüyor. Bursa’nın şehir merkezinden ve her ilçesinden kolaylıkla otogara ulaşabilirsiniz. 

Otobüs

Bursa’da birçok merkez ilçeden ve şehir merkezinden otogar yönüne giden otobüs seferleri bulmak mümkün. 401, F-1, 38, 91/G, 92, 93E, 97/G, 18B, 43H numaralı otobüsleri kullanarak otogara gidebilirsiniz. Otobüslerin bazıları gece saatlerinde yolculuk yapacak olan misafirlerin otogara ulaşımını kolaylaştırıyor. 

Taksi

Bursa otogarı, şehir merkezine yakın olduğu için taksiyle ulaşım da konforlu ve ekonomik bir seçenek olarak tercih ediliyor. 

Servis

Bursa’da hizmet veren otobüs firmalarının şehir merkezinde ve farklı ilçelerde bilet satış bürolarından kalkan servislerle de otogara ulaşım sağlayabilirsiniz.

 

Şehir Merkezinden Gemlik Terminali’ne Ulaşım 

Hem Gemlik ilçe merkezinden hem de Bursa kent merkezi veya diğer yakın yerleşimlerden Gemlik Otobüs Terminali’ne erişmek son derece kolay. Bu rota üzerinde uygun fiyatlı belediye otobüslerini tercih edebilir veya taksiye binerek daha fazla zaman kazanabilirsiniz. 

Otobüs 

Manastır yönünden hareket eden 113 hat numaralı otobüslere bindiğinizde hızlıca Gemlik Terminali’ne gelmeniz mümkün. İstiklal Caddesi, Kayhan Mahallesi, Kumla Caddesi ve Cumhuriyet Mahallesi gibi duraklardan geçen otobüse binmek için önceden seyahat kartı edinmeyi unutmayın. Gemlik ilçe merkezinde bulunan satış noktalarından kartınızı alabilirsiniz.  

Şahinyurdu yönünden gelen 116 numaralı otobüsler ve Devlet Hastanesi’nden hareket eden 118 numaralı otobüsler ise diğer seçenekler arasında. 

Bursa şehir merkezinde bulunan terminalden yola çıkarak direkt Gemlik Terminali’ne ulaşmak istediğinizde 101 veya 17 numaralı otobüslere binebilirsiniz. 

Taksi 

Gemlik ilçe merkezinde otobüs terminaline taksiyle erişim sağlayacak yolcular için farklı duraklar hizmet veriyor. Bu duraklardan bulunduğunuz noktaya en yakın olanı tercih ederek telefonla birkaç dakika içinde araç çağırabilirsiniz. Gemlik Terminali’ne taksiyle erişmenin sağladığı en büyük avantajlardan biri konfor. İlçede hizmet veren taksilerin bagajına bavullarınızı rahatça yerleştirebilir ve terminale doğru yola çıkabilirsiniz. 

Minibüs  

Gemlik ilçe merkezinden kalkan minibüslerin terminale ulaşma süresi yaklaşık 10 dakika. Çevre ilçelerden yola çıkanlar için bu süreye birkaç dakika daha eklenebiliyor. Gündüz saatlerinde Gemlik’te terminal yönüne minibüs seferleri oldukça sık gerçekleşiyor. Diğer ilçelerden ise yarım saatlik periyotlarla bu araçlardan yararlanmak mümkün. 

Şehir Merkezinden İnegöl Terminali’ne Ulaşım  

İnegöl Otobüs Terminali, Bursa’ya bağlı ilçelerden İnegöl’ün merkezine yürüme mesafesinde yer alıyor. Bu sayede tarihi ilçenin merkezinden terminale herhangi bir araca binmeden gelebilirsiniz. Ağır bavullarla yola çıkanlar veya yürümek istemeyenler ise İnegöl Terminali’ne servis, minibüs veya taksi gibi farklı ihtiyaçlara yanıt veren taşıtlarla ulaşım sağlayabilirler. 

Yolcu Servisleri  

Bursa’nın İnegöl ilçesinde yer alan otobüs terminali, merkeze sadece birkaç yüz metre mesafede konumlanıyor. Bu sayede terminale yolculukta servisler genellikle ağır bavullarla yola çıkanlar tarafından tercih ediliyor. İnegöl’ün çeşitli bölgelerinden geçerek terminal binasına ulaşan servislerle yolculuk süresi ise genellikle 10 dakikayı geçmiyor. 

Minibüs   

Servis saatini kaçıran veya servis güzergahı dışında bulunan yolcular ise minibüslere binerek İnegöl Otobüs Terminali’ne ulaşabilirler. Minibüsler ayrıca Bursa şehir merkezinden ve diğer yakın ilçelerden terminale ulaşımda sıklıkla tercih ediliyor. 

Taksi 

İnegöl ilçe merkezinde neredeyse her noktadan rahatlıkla taksi bularak terminale gelebilirsiniz. Servis beklemek istemeyenler için de ideal olan taksilerle ilçenin çeşitli yerleşim alanlarından terminale 5-15 dakika içinde yolculuk yapabilirsiniz. Bulunduğunuz noktaya önceden taksi çağırdığınızda ise otobüse daha kolay yetişme fırsatı bulabilirsiniz. 

Otobüs

Bursa’ya bağlı bir başka ilçe olan Kestel’den İnegöl Terminali’ne gelirken Burulaş otobüslerini kullanabilirsiniz. Sabah saatlerinde seferlerine başlayan otobüsler akşama kadar yolculara iki ilçe arasında seyahat imkanı sağlıyor.

Şehir Merkezinden İznik Terminali’ne Ulaşım  

Bursa’ya bağlı ilçelerden İznik’te yolculara hizmet veren terminale kooperatif minibüsleri veya taksilerle ulaşmak mümkün. Her iki araçla da yolculuk yaklaşık 10 dakika sürüyor. Özel servisler ise terminale daha rahat bir ortamda seyahat etmek isteyenler için ideal.

Minibüs  

İznik merkezden düzenli aralıklarla hareket eden kooperatif minibüsleri yolcuları 10 dakika içinde otobüs terminaline ulaştırıyor. Ücretleri oldukça uygun sayılan kooperatif dolmuşları normal şartlarda 45 dakikada bir kalkıyor. 

Taksi 

İznik’te taksiye binerek terminale ulaşmak da son derece yaygın bir uygulama. Üstelik Bursa sınırlarında yer alan ilçede her zaman rahatça taksi bulabilirsiniz. Çevrede araç olmadığında ise duraktan çağırabilirsiniz.

Servis Aracı  

İznik ilçe merkezi ile terminal arasında sürekli çalışan ücretsiz servisler mevcut değil. Bununla birlikte terminale yolculukta tercihiniz bu yönde olduğunda özel servis tutmayı düşünebilirsiniz. Sürücüsü ile birlikte İznik ilçe merkezinde kapınızdan alacak araç için öncesinde yerinizi rezerve etmeyi unutmayın.

Otogardan Sivas Şehir Merkezine Ulaşım

Gürün Terminali’nden Şehir Merkezine Ulaşım

Gürün Terminali’nden istediğiniz saatte hem ilçe merkezine hem de Sivas ve ilçelerine kolayca ulaşabilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Otobüs terminalinin hemen önünde bulunan Kayseri-Malatya Karayolu üzerinde ve terminal içerisinde durakları bulunan belediye otobüsleriyle terminalden kolayca ilçenin her noktasına gidebilirsiniz.  

Minibüsler

Sabahın erken saatlerinden gece yarısına kadar hizmet veren Gürün minibüsleri ile pek çok mahallenin yanında çevre il, ilçe ve köylere de terminalden gidebilirsiniz. İlçe dışı minibüslerin terminal içerisinde kendi özel peron alanı bulunuyor.

Taksi

Terminal Taksi, 24 saat yolculara hizmet veriyor ve (0346) 715 40 44 numaradan taksi durağına ulaşabilirsiniz.

Hafik Terminali’nden Şehir Merkezine Ulaşım

Hafik Terminali, ilçe merkezine çok yakın olduğu için ister yürüyerek ister ise yolcular için sağlanan ulaşım araçlarından birini kullanarak terminalden istediğiniz caddeye ve mahalleye kolayca gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Terminal önündeki Sivas Caddesi üzerinde belediye otobüsü durakları bulunuyor. Sabah saatlerinden itibaren her yarım saatte bir ilçenin hemen her noktasına terminalden belediye otobüsü bulabilirsiniz.

Minibüsler

Minibüsler, yolcuların terminalden hem ilçe merkezine hem de çevre ilçe ve köylere ulaşımını sağlıyor. İlçe içi minibüsleri terminal çıkış kapısı önünden, ilçe ve köy minibüslerini ise terminal içindeki kendi peronlarında bulabilirsiniz. Minibüslerle terminalden Sivas merkezine gitmeniz de mümkün.

Taksi

Terminal Taksi Durağı, terminal çıkış kapısının hemen yanında bulunuyor ve yolculara 24 saat hizmet veriyor. Aceleniz varsa taksi hizmetinden faydalanarak da terminalden ilçede istediğiniz noktaya gidebilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Bursa - Sivas Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları
Otobüs FirmasıBilet FiyatlarıGünlük Otobüs Seferi SayısıOrtalama Sefer Süresi
Can Ardahan Turizm90 TL113 sa 30 dk
Ağrı Ses Turizm120 TL113 sa 30 dk
Esadaş120 TL113 sa 30 dk
Patnos İtimat100 TL113 sa 30 dk
Öz Sivas Seyahat130 TL113 sa 30 dk
Sivas Ortalama Sıcaklık
 • Pazar
  4 /Hava Durumu
 • Pazartesi
  1 /Hava Durumu
 • Salı
  4 /Hava Durumu
 • Çarşamba
  4 /Hava Durumu
 • Perşembe
  5 /Hava Durumu