Özlem Ardahan Online Otobüs Bileti

Özlem Ardahan
Bugün
Yarın

Özlem Ardahan Hakkında

Özlem Ardahan Hakkında

Ardahan şehrinde 1978 yılında Vahit Kayatürk tarafından kurulan Özlem Ardahan, öncelikle Doğu Anadolu bölgesi olmak üzere Türkiye’ni pek çok büyük şehrine düzenli olarak otobüs seferleri düzenliyor. Otobüs filosunda 35’den fazla son model otobüs bulunan Özlem Ardahan, düzenli olarak filosunu da geliştirmeye devam ediyor.

Özlem Ardahan’ın her otobüsünde koltuk arkası kişisel televizyon, hızlı internet ve priz bulunuyor, ayrıca zengin araç içi servisleri de firmanın yolcular tarafından tercih edilmesini sağlıyor. Özlem Ardahan, müşteri memnuniyetine çok önem verdiği için personel eğitimlerini de çok önemseyen bir firma. Her yıl hem personel hem otobüs hem de sefer yaptığı şehir sayısını arttıran Özlem Ardahan, ülkemizin köklü otobüs firmalarından biri olarak öne çıkıyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Özlem Ardahan otobüs seferlerini bulabilir miyim?

expand_more
Enuygun’da aradığınız Özlem Ardahan otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Özlem Ardahan seferlerini bir arada görebilirsiniz.

Özlem Ardahan hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?

expand_more
Özlem Ardahan; Ardahan, Samsun, Trabzon, Erzurum, Artvin, Rize gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.

Özlem Ardahan biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?

expand_more
Özlem Ardahan otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Özlem Ardahan Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 1978
Otobüs Sayısı: 36
Durak Sayısı: 82
Genel Merkez: Ardahan
Kurucu: Vahit Kayatürk
thumb_up Oy ver
expand_less