Orhangazi Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Orhangazi Otogarı
place
Camiikebir Mh. 16810 Orhangazi/Bursa
local_phone
+902242615400

Orhangazi

Orhangazi Terminali Hakkında

Türkiye'nin tarihi ilçelerinden biri olan Orhangazi'nin merkezine yakın bir noktada olan ve Bursa-Yalova karayolu üzerinde hizmet veren Orhangazi Terminali, aynı zamanda Bursa ve İstanbul arasında bir kavşak görevi de gördüğü için oldukça hareketli bir yer. Terminalde yolculara hizmet veren ulusal ve yerel otobüs firmaları, Türkiye'nin dört bir yanına her saat direk otobüs seferleri düzenliyor. Minibüs peronlarına da sahip olan terminalde çevre ilçe ve köylere de her saat başı ulaşım imkanı bulabilirsiniz.

Küçük bir terminal olmasına rağmen yolcuların ihtiyaçlarını giderebilecekleri pek çok olanağa sahip olan Orhangazi Terminali’nde küçük bir restoran, market, tuvalet, mescit, yolcuların çay veya kahve içebilecekleri bir kafe bulunuyor. 24 saat taksi bulabileceğiniz terminale (0224) 573 03 00 numaralı telefonla da ulaşabilirsiniz.

 

Şehir Merkezinden Orhangazi Otogarı'na Ulaşım

Orhangazi merkezine çok yakın olan otobüs terminaline ister yürüyerek ister ise yolculara sunulan çeşitli ulaşım araçlarını kullanarak kolayca gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Maarif Caddesi ve Mektep Caddesi gibi pek çok yerde bulabileceğiniz belediye otobüsü duraklarından her yarım saatte bir terminale belediye otobüsü kalkıyor.

Minibüsler

İlçenin her mahallesinden ve Bursa’nın diğer ilçelerinden ulaşım için kullanılan minibüslerle de terminale akşam saat 21:30’a kadar ulaşabilirsiniz.

Yolcu Servisleri

Yolculuk yapacağınız firmanın ücretsiz yolcu servisi varsa ilçe merkezindeki bilet satış ofisi önünden kalkan yolcu servisiyle de kısa bir sürede otobüs terminalinde olabilirsiniz.

Taksi

(0535) 550 16 92 numarasından ulaşabileceğiniz Orhangazi Hürriyet Taksi ve Cumhuriyet Meydanı’nda 24 saat açık olan (0224) 573 12 34 numaralı Çınar Taksi’den istediğiniz saatte taksi çağırabilir ve otobüs terminaline gidebilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less